Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy elég fiatal barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy elég fiatal barátnőm, és így reagál, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon fiatal... És én vagyok az első komolyabb kapcsolata. Nem érti meg, hogy a veszekedések (kisebbek-nagyobbak) szerves részei a párkapcsolatnak, és előfordulnak néha-néha. Amikor néha veszekedünk, másnap hallom, hogy sír, és azt mondja, hogy szakítottunk. És amikor beszélünk, meglepődik, hogy nem ez történt. Nem tudja megérteni, hogy mikor veszekedünk, nem bántani akarom, vagy eltaszítani... Mit tehetnék?
2015. máj. 31. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Annak,hogy nem értitek meg egymást és nem jöttök ki jól,nem legfőképpen a korhoz van köze.Talán nem illetek össze.
2015. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy egy ilyen butuskával? Ez jutott?
2015. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress érettebb gondolkodásút.
2015. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Interferencia ***** válasza:
100%
Mégis milyen fiatal ennyi ésszel, 9 éves?
2015. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az, pedomaci?
2015. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
14 éves, én pedig 21.
2015. máj. 31. 18:44
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy a mai tinik nagyon felnőttesen néznek ki, de...most komoly, hogy 21 éves fejjel és 14 éves kislánnyal jársz???!! Atya ég, ráadásul ha még érettebb lenne oké, de ez.... Keress egy felnőtt nőt!
2015. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor úgy döntöttél hogy összejössz egy 14 éves lánnyal ezt is vállaltad,úgyhogy hallgasd csak nyugodtan,türelemmel :D egy darabig még nem lesz jobb :S xd
2015. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

14 éves, mégis mit vártál, nem lesz elég érett hozzád még egy ideig

szóval vagy viseld el türelmesen vagy keress egy korban hozzád illőt

2015. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 14 éves lány még gyerek. 21 évesen valószínűleg már nem vagy az, tehát vagy elfogadod a gyerekes dolgait, vagy talán nem gyerekekkel kellene járnod. Mondjuk utóbbi szerintem mindenképp igaz... sokan mondják, hogy a kor nem számít, de azért egy gyerekkel?
2015. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!