Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ebben az esetben hogy mindent a srác fizet? 22/F,39/N

Figyelt kérdés
A fiú tanul,szüleitől kér pénzt hogy el tudja vinni vacsorázni,ide-oda a nőt.A nő dolgozik,de elvárja hogy mindent a srác fizessen.
2015. máj. 31. 18:45
1 2
 1/14 RRR ***** válasza:
91%

nem

a nő ebben az esetben igen aljasul viselkedik

2015. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez azért nem semmi. Én alapból azért (is) próbálkoznék idősebb nővel, hogy egy kicsit a mecénásom is legyen. Nem csak a szex és stb..
2015. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez szerintem megbeszélés kérdése kellene hogy legyen.Én nő vagyok, de nem érezném jól magam, a mindent a pasi fizetne. Ilyen feltételeknél,mint nálatok, nem érzem túl korrektnek hogy te fizetsz mindent, hiszen neked még saját kereseted sincs. Miért kellene vacsorára ide oda elvinni? Lehet kevésbé drága, illetve ingyenes programokat is csinálni.
2015. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Én férfi vagyok, és szerintem illik a férfinek fizetnie.

Nehogy már az életkor legyen a kifogás... Meg előbb talán illene saját fizetés, egzisztencia, utána komoly kapcsolat, főleg idősebb nővel.

2015. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Gyakori eset, hogy a gyerekekbe, fiatalokba a szülők csak pumpálják a pénzt, de rendes nevelést nem adnak, így azok fiatal felnőttként nem tudnak kiállni az érdekeikért, azt sem tudják, mik azok. A nő már érettebben gondolkodik, ki is használja a helyzetet. Sajnálatos, de normális.
2015. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A nő kihasználja a srácot. Azon sem lepődnék meg, ha mellette lenne még 1-2 szeretője, akik 50-es szén gazdag fószerek.
2015. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
LOL. Papucsság mintaképe a srác!
2015. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Olyan nővel eleve nem kezdenék párkapcsolatot, aki "elvárja" azt, ami csak lovagias gesztus. Ha már illemszabályokról akar valaki társalogni, ezt nem elvárni illik, hanem megköszönni és örülni neki, mert piszkosul nem magától értetődő. Persze itt jön az, hogy a férfi aki kompenzál vagy pénzzel akar imponálni, annak érdeke, hogy a nő mindenhonnan azt hallja, hiszen te alanyi jogon megérdemled, neked ez jár. Aki meg két lábbal a földön jár és kölcsönös, egyenlő erőfeszítést igénylő párkapcsolatot tart normálisnak, arra megy a hasonlóan süket beetető szöveg, az az alak biztos nem is szeret, zsugori és anyagias, nem becsül meg eléggé, de én mindent a lábad elé rakok, így választás is csak én lehetek igazi.


Ezzel nem fogsz mit kezdeni, ezer éves módszer. Én inkább örülök ennek, mert így hosszú hónapok és évek helyett már a legelső randevún kiderül, ha anyagias és/vagy elkényeztetett nővel megyünk közös programra, nincs késő ráébredés és csalódás. Neki is más kell, nekem is, mindenki jól jár. Még a balekra vehető de magát macsónak képzelő palimadár is dörzsöli a tenyerét, mert azt hiszi, ettől neki bármivel is több nő jut. :-)


Aztán jön a panaszkodás itt gyakorin, amikor sorra siklanak ki a kapcsolatok, és csodálkozva pislog a barma vagy nevezi K-nak a nőket, amiért azok nem becsülik és nem kezelik egyenlő félként őt.

2015. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Semmilyen esetben nem normális ha mindig csak az egyik fizet.
2015. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Úgy gondolom, hogy mindkettő fél fizessen, erre és minden esetre vonatkoztatva. Ha hagynám és természetesnek venném, hogy mindig ő fizet, az nálam kihasználás.
2015. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!