Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztetek amikor megtudtát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek amikor megtudtátok, hogy megcsaltak? Nem 1éjszakás kaland?

Figyelt kérdés
Fèrjemmel viharos a kapcsolatunk, s bár nem vagyok naiv, hűsègèben 100%ig megbiztam. Azt tudom mit teszek(válás) arra vagyok kiváncsi mit èreztetek. Èn porrá hulltam. 5hos terhes vagyok, pontosan nem tudtam kideriteni miota tart. De règen.
2015. jún. 1. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Sajnálom, hogy ez történt veled. :(


Én ugyan még elég fiatal vagyok, nem voltam még sosem házas, de csaltak már meg. Súlyos sérüléseket szenvedtem el (több hetes kóma, 2x szívhalál, törött lábak meg stb.), sokáig tartott a felépülés, és a barátnőm erőltette közben a szexet, már akkor is amikor még a wc-re sem tudtam kimenni (kb. 2 hónapig kellett volna türelmesnek lennie, addig tartott míg újra tudtam), és nagyon sírt, hogy nem érzi magát nőnek amiért NEM KÍVÁNOM ŐT és, hogy ez neki megalázó. Kicsit sem értette meg, hogy egyszerűen fizikailag és lelkileg nem voltam még képes szexelni.

Az lett a vége, hogy megcsalt egy HAVEROMMAL, csókolóztak és tapiztatta magát, szobára mentek, de utolsó pillanatban kihátrált. Nemcsak azt várta el, hogy elnézzem, mert romokban volt állítólag a nőiessége, hanem azt is várta, hogy hálás legyek amiért szex végül nem lett, mert neki elég volt a tudat, hogy az a srác meg akarja és meg is tudná fektetni.


Borzasztó rosszul esett az egész, hihetetlenül, gyomorforgatóan önzőnek láttam őt. Szakítottam vele, és én is porrá hulltam, ahogy te, majd újjáformálódtam a poraimból. Veled is ez fog történni, kitartás! :)

2015. jún. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Kicsit morbid lesz, amit irok es ezt igazan csak az tudja megerteni, aki volt hasonlo helyzetben.

10 eve voltunk egyutt es a kapcsolatunk eleg lapos volt. nem ereztem kihivast a kapcsolatunkban, nem ereztem, hogy kuzdenem kellene parom erdeklodesenek fenntartasaert, mert ugy voltam vele, hogy 10 eve egyutt vagyunk es akkor az mar biztos, hogy ugyis orokke egyutt maradunk, mert 10 evig jol megvoltunk. Aztan kiderult, hogy megcsalt, en pedig eloszor ledobbentem, masodszor pedig orultem, mert baromi regen ereztem mar osztonzest arra, hogy kuzdjek erte, kicsinositssam magam neki, es hasonlok. Persze, ezt neki nem mondtam el. Lassan tul leptunk a dolgon es azota tudom, hogy minden aldott nap, minden percben tennem kell azert, hogy elegedett legyen a kapcsolatunkkal, boldog legyen es tetsszem neki, mert ha elhanyagolom a dolgot, akkor valaki lepni fog.

2015. jún. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Sajnálom, biztos borzalmas érzés lehet, főleg terhesen :( a férfiak már csak ilyenek... állitólag a férfiak 10-12 százaléka marad egész életében hüséges a párjához. EZ nagyon kevés. Jól értettem, hogy válni fogsz?
2015. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, elválok. :) nehez lesz es belehalok, de megteszem. Talal majd olyat akihez huseges tud lenni....
2015. jún. 1. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
kiutaztunk Németországba a barátommal, a barátnőmhöz és neki a párjához, egy házban éltünk, és a páromnak végig viszonya volt a barátnőmmel, undorító, annyira dühös lettem hogy szétvertem a palim, utána rettenetesen szenvedtem, és még mindig fáj, sírok ha rá gondolok, osszeszorul a gyomrom, ideges leszek, továbbra is vele maradtam, elköltöztünk Londonba, ott megcsalt egy 14 éves kislánnyal, elegem lett. máig nem gyógyultak be a sebek(lelki) amiket okozott. meg nyomorultnak is érzem magam, hogy ennyire ronda lennék vagy nem is tudom. szomorú hogy neked terhesen kell ezt átélned, de ne add fel, ennél csak jobb lehet
2015. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En valahogy szamitottam ra, h a volt fèrjem meg fog csalni valamikor es ez be is igazalodott. Persze egybol valni akartam o meg nem, es meg utana is probalkozott a szexel (marmint kettonk kozott) es persze abszolut elutasitottam:-))


Ugy gondoltam h jol vettem a dolgot, nem hisztiztem, nem uvoltoztem nem sirtam magam.....aztan egy este fekudtunk egymas mellett es kitort belolem a hiszterikus zokogas, az h "hogy tehetted ez velunk?Te voltal az egyetlen e,ber akiben biztam, te voltal a legjobb baratom, hogy tudtal elarulni?"


Ilyeneket sem elotte, sem utana sem mondtam de valamikor akkor es ott kiszakadt belolem. O nem mondott semmit, egy arva mukkot sem szolt.


Ez volt az egyetlen kiborulasom, es attol fuggetlenul h eletem legjobb dontese volt a valas, azota sem hianyzik, megis amikor visszagondolok arr az ejszakara meg most is konnyes lesz a szemem😄Elkepszto:-))

2015. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivan veled azota kerdezo?
2019. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Baràto egy ejzaka ugy jött haza hogy nagyon akarta a szexet mint mrg soha. Teljes "idegenérzèsem" lett. Utolag kiderül hogy összegabajodott egy lannyal akivel minden csak epp szex nem volt es rajtam akarta "levezetni". Mivel akkor mèg nem tudtam mi van mi ez a nagy hüho, igy vmi "szolgamódon"belementem a szexbe.


Utolag megtudtam mi volt, mi törtent.persze nem ö mondta el..


Kb egy ingyen pr.stinak èreztem magam. A pàrom "üritöjének". Akin kiélhette a más nö iránti vágyát.


Szakitofelbe kerültünk. A végét jàrtuk igy. Es erre rá valszeg

megcsalt ezzel a lannyal.

Csak mert a haverjai azon röhögtek a hàta mögött, hogy amikor voltak nàla megtapasztalhattàk, hogy làbszagu a csaj. Mivel ezek szerint hazavitte, igy gondolom törtent is ez az.


Megsemmisültem-èrzèsem volt.

Otthon aztán folyamat rémàlmok, bögve riadva èbredések, megismerhettem mi az hogy alvásparalizis, a szervezetem leblokkolt(2 honapig meg sem jött)


De neki visszaadta az élet.kesöbb összejött egy lannyal azt hitte ö lesz az igazi nagyon szerelmes volt, csak epp aztán a csaj kidobta kihasznalta atverte, ö meg megjárta lelkileg a poklot amit en korabban.

Es akkor felkeresett bocsànatot kèrni azzal hogy most màr tudja ö mit okozott nekem.

Es ment tovabb az élet, külön külön.

2020. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!