Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon vonzódom hozzá, tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódom hozzá, tetszik, hasonlóan gondolkodunk, jól érzem magam vele, de nem vagyok szerelmes, és nagyon nyomasztó. Változhat ez még?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, látszólag minden jó, de gondban vagyok az érzéseimmel. Emiatt hullámokban bizonytalanság jön rám, akkor szakítani akarok, máskor meg jó minden. Néha azt érzem, hogy nem fair ez vele szemben. Meg akarom kímélni a csalódástól, de közben meg nagyon rossz, ha arra gondolok, hogy elveszíthetem. :( Mit tennétek? Van rá esély, hogy beleszeressek és elmúljon a bizonytalanságom?
2015. jún. 1. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kíméld meg áldozatodat a személyedtől.
2015. jún. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen idősek Vagytok? Nemed?
2015. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én 30 férfi, ő 23.
2015. jún. 1. 08:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Fél év alatt sem sikerült beleszeretni? Akkor szerintem már nem sok esély van rá.
2015. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 omba ***** válasza:

Jaja, a szerelmet nem lehet csinálni... ha nincs, hát nincs.

Attól még lehet ez jó, de jöhet is egy igazi, - és akkor???

2015. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, olyan őszinte legyek mint a gumibot.

Bármennyire is furcsa amit írok, de akkor szokott ilyen állapot előfordulni, ha nem azt kapod a partneredtől amire vágysz, vagy amire szükséged van.....ezt meg kell beszélni, mert idővel megmérgezi a kapcsolatot. A partner visszafogottsága lehet tudatos, de tapasztalatlanság is elképzelhető!!!!

Ha Részedről tényleg meg van a vonzalom(Nálam ez azt jelenti, hogy ha meglátom a partneremet, vagy csak rágondolok, akkor beindulok mint a gőzgép) és a partnered felől is olyan visszajelzést kapsz, hogy hasonlóan érez irántad....no onnantól jön a szerelem.Ha a kapcsolat kissé egyoldalú, akkor az könnyen átmehet egyfajta rajongásba, ahol az egyik fél meggebed azért, hogy a kapcsolat fejlődjön, miközben a másik széttárja a karját és jól érzi magát.

Azért Vagy bizonytalan, mert nem kapod meg a várva várt visszajelzéseket a partneredtől, nem érzed azt, hogy Ő is annyit tenne a kapcsolatért, mint amennyit Te.

Azt javaslom, hogy üljetek le beszélni Róla, mond el a partnerednek, hogy mi hiányzik számodra és próbáljátok együttesen tolni a szekeret!!!

37F

2015. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt irod, hogy jOl erzitek egymassal magatokat! Meg , hogy szenvednel, ha Szakitanatok! Szerintem ennyi pont eleg! Ez mar szerelem. Felsz a csalodastol, fel magadnak bevallani. Ido kell neked meg vele, mig megnyugszik a lelked. Elvezd, hogy ilyen jo kapcsolatotok van es ne keress akadalyokat! N
2015. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
74%: Pont ellenkezőleg! Inkább az van, hogy azt látom, hogy ő nagyon odavan, nekem meg nem megy... Pont azt látom, hogy ő nagyon akarja, túlságosan is, nincsenek felém elvárásai kb. Tudom, hogy hülyén hangzik, hogy ez a bajom, de ez a bajom.
2015. jún. 1. 12:06
 9/9 anonim válasza:
Én is hasonlóan vagyok a barátommal, ő is szinte "rajong" értem. És jól is érezzük magunkat. Próbáld meg te alakítani a dolgokat. Én is sokszor érzem azt, hogy mostmár elég. De aztán ha belegondolok, hogy összetöröm, vagy, hogy nem irhatok rá többet netán mással lenne... Belegebednék. Nem esne jól. Meg kell tanulni ezzel élni...hátha az idő változtatni fog. Ha nem, akkor pedig éreztetni kell vele. Netán ő is érezni fogja. De ha yzeretsz vele lenni, vagy együtt lenni bárhol vele, akkor meg minek eldobni... Sok szerencsét! Egy 7 hónapos kapcsolatban lévő lány.
2015. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!