Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bonyolult helyzet…...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bonyolult helyzet… Hogy lehet ezt még helyre hozni? Csak komoly válaszokat szeretnék. Bocsi, de nagyon hosszú. Kérlek, olvasd végig, mert csak így lesz érthető.

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon felnézett rám, és nagyon vonzódott hozzám, de elsiettem a dolgokat, hogy hamar össze szerettem volna jönni vele, és emiatt rámenősnek tartott.

Az egyik bulin teljesen véletlenül találkoztam vele és barátnőivel, de sokat ittam már előtte, emiatt oda pofátlankodtam az asztalukhoz egész estére, miközben oda sem hívott. Ezt már nagyon tolakodásnak vette a barátnői előtt, és mondta, hogy ezek után barátságot sem tud elképzelni velem.

Ezt nem bírtam elfogadni, hogy az alkohol miatt ez történt, ezért arra gondoltam, hogy el kellene hitetnem vele, hogy már nem akarok vele összejönni és hogy ez 100 % meggyőző legyen kitaláltam egy szánalmas dolgot. Azt hittem, ha abban a tudatban lesz, hogy már van barátnőm azt fogja gondolni, hogy nem leszek már rámenős és így belemegy könnyebben legalább a barátságba.

Leszólítottam egy csinos csajt az utcán, hogy csináljak egy közös képet vele, és 3 hétre rá feltettem Facebookra, mint barátnőm. Ez idő alatt teljes csend volt köztünk, hogy hihetőbb legyen ez. Erre ő néhány napra letiltott az ismerősei közül.

Facebookon már nem tudtam írni neki, ezért küldtem egy levelet a címére, és próbáltam megmagyarázni a rámenőségem okát. A leszólított lányt, barátként említettem meg, mert szégyelltem bevallani a hülyeségem. A végén pedig megkértem, hogy ne válaszoljon, mert a Facebookról való letiltás miatt csalódtam benne.

Ő mégis írt egy sms-t, hogy még sok mindent tudna mondani, de nincs értelme, mert azt hiszem, nekem van igazam. Vártam 1 hónapot, hogy nyugodjon le a helyzet és válaszoltam, hogy beszéljük meg ezt személyesen, mert soha nem volt erre lehetőség, és mondja el mit szeretett volna mondani.

Erre ő elmebetegnek nevezett és írta, hogy ne zaklassam többet, nem akar többé már beszélni velem. Ekkor még nem értettem miért nevezett így, mert azt hittem, hogy ő nem tudhat arról, hogy a csajt leszólítottam az utcán.

Megtudta ezt az egyik ’’barátomtól’’. Az a durva, hogy ez a ’’barátom’’ még le beszélt arról, hogy bevalljam neki, miért csináltam ezt.

Ha ő nem árul el, ez még jól is alakulhatott volna és a lány nem sért meg a beszólásával és emiatt nem megyek oda idegesen a házához és nem követek el még nagyobb hibát, hogy visszakérjem az ajándékokat, amiket adtam neki, mert nem akart meghallgatni.

Ő szerinte, ha képes vagyok hazudni több száz ismerősömnek Facebookon a kép miatt, emiatt már a szép dolgokat sem hiszi el, amik őszinték voltak a részemről, és amik igazak voltak a levelemben.

Erre zárta be az ajtót, és nem tudtam elmondani, hogy ezt azért csináltam, mert reméltem, ha lát egy másik csajjal, jobban el fogja hinni, hogy nem fogok többé nyomulni és belemegy a barátságba és legalább visszajön a régi helyzet. A rosszul alakult este miatt már tényleg visszatudtam volna venni a rámenőségből.

Apukájával először találkoztam, de nagyon korrekt volt, még ő is segített volna, hogy beszéljük meg ezt, de még mindig nem sikerült, mert ideges voltam a beszólása miatt. Még nem tud több dolgot, ami helyrehozhatná a helyzetet legalább annyira, hogy ő is megértsen.

Nem bírom feldolgozni, hogy még én vagyok bunkó vele az ajándék visszakérése miatt annak ellenére, hogy neki is igaza van.

Még azt is bevallotta, hogy januárban azért ajánlott fel nekem magától egy hétvégét kettesben, mert akkor még nagyon bejöttem neki és normálisnak tartott. Ez a hétvége függetlenül tőlünk nem jött létre. Ő egyedülálló a mai napig, és mielőtt nem voltam rámenős, a legpozitívabb jeleket adta felém, és legkorrektebb volt velem az előző barátnőimhez képest.

Azóta megőrjít a pokoli érzés, hogy teljesen rosszul félreismert. Ezért nem akarok olyan választ kapni, hogy hagyd és felejtsd el, mert rengeteget jelent ő nekem!

Beszéljek az apukájával, hátha a segítségével tudnék vele még beszélni? Mit tehetnék, hogy helyrejöjjön a helyzet?



2015. jún. 1. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodtál már azon,hogy talán te nem is vagy egy olyan jó ember mint amilyennek tartod magad?

Össze-vissza manipulálod az embereket,hogy elérd a célod.Persze,hogy akit egyszer már becsaptál az többé nem hisz neked.

2015. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megint kenjünk mindent az alkoholra... elég szaralaknak tűnsz már bocsi, ha lány lennék, na pont az ilyeneket kerülném mint te...
2015. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismert félre, mert normális embernek még csak eszébe sem jurt, hogy ilyeneket csináljon. Te teljesen lökött vagy, a rossz értelemben.
2015. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt eddig is tudtam, hogy nagy hülyeséget csináltam, nem erre szeretnék megerősítést kapni, hanem arra, mit tehetnék még, hogy helyrehozzam a helyzetet
2015. jún. 1. 22:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy milyen motivációból cselekedtél, ha mindezt eljátszottad, az bizony elég szánalmas. Bizarr egy személyiséged van.

Egyetlen dolgot tudsz tenni: villámgyorsan felkeresel egy jó pszichológust, dolgozol magadon pár évet, és akkor van esélyed arra, hogy egy normális nővel harmonikus kapcsolatod legyen.

De ezzel a játszmázással nem sokra fogsz menni senkinél!

2015. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni es jobban tenned ,ha beken hagynad, mert lehet apuci mar nem lesz kedves veled legkozelebb. Ha valamennyire is normalis a leanyzo, nem fog veled tobbet szoba allni, szoval mar ezert is gaz, hogy ennyire pedalozol.

Elbaxtad, kesz. Menj dokihoz es kicsit tartsal onvizsgalatot.

2015. jún. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

már miért is kéne neki pszichológushoz mennie??? Tisztaban vagytok vele mit írtok? Azert mert csinált egyszer egy hülyeséget még nem orvosi eset. Istenem itt mindenki annyira szent hogy csak a Biblia tanításai szerint éltek???? Idióták.

A kerdest tekintve sajnos nem sok mindent tudsz tenni. A lány eléggé egyértelműve tette hogy nem akar tőled semmit. Ha tovább basztatod elfajulhatnak a dolgok. Kismillió másik lány mászkál az utcán, keress mást.

2015. jún. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért az "egyzser csinált egy hülyeséget" az nem ez a kategória.

Az "egy hülyeség" az a kategória, amikor valaki:

- több vasat tart a tűzben

- szexért érzelmeket hazudik mert tudja a másik mit akar hallani

- lefekszik mással a barátnőjén kívül

- kikezd a szeretett ember ismerősével, hogy "féltékennyé tegye"

stb, stb.

EZEK a szimpla hülyeségek/bunkóságok.


A kérdező viszont egy hetekig (hónapokig) tartó, előre kidolgozott, manipulatív játszámába kezdett bele, aminek a lényege egyáltalán nem az általa szeretett ember boldoggá tétele volt a célja, hanem csakis az, hogy ő (a kérdező) megszerezze amit akar. Ez, ha nem is orvosi eset, de még az átlagnál is sötétebb lelkivilágra utal. Szerintem.


Abban igazad van utolsó, hogy nyilván pl én is hazudtam már életemben. Nagyobbat, kisebbet, mindenfélét. Párkapcsolat terén viszont úgy érzem mindig korrekt és az egyenes beszéd híve voltam. Első szóra elfogadtam az elutasítást, és én is ha éreztem valamit, akkor a lehető leghamarabb próbáltam tisztázni, hogy ki kitől mit akar, a későbbi félreértések elkerülése érdekében.


A tanácsoddal viszont egyetértek, utolsó. Kérdező, ez a szekér már elment. Mondhatni eltaktikáztad magad. Hátra arc, és irány egy új nő!

2015. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 7: Azt senki nem mondta, hogy orvosi eset! A pszichológus ugyanis nem orvos, hanem abban segít, hogy kellő önismerettel felismerjük és elkerüljük például a kapcsolati játszmákat, a manipulációt. Megtanulhatjuk, hogy másképp is el lehet érni a céljainkat, sőt, csakis másképp lehet elérni.

Én is jártam pszichológushoz, tapasztalatból írtam, hogy az ilyen helyzetekben segítséget jelent.

2015. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
# 7: Ja és még egy apróság... azt tanácsolod a kérdezőnek, keressen másik lányt. Vele is ugyanezeket játszaná el... aztán a következővel, a következővel, a következővel...
2015. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!