Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dunken Master kérdése:

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátnőm szó nélkül elutazott két hétre lementem náluk és a szűlök csak annyit mondtak hogy elment a nővéréhez gyereket vigyázni tehát mondom szó nélkül mind ketten 16 évesek vagyunk nincs mobilja sem facebookja nem tudom elérni egyeáltalán ez azért kegyetlen volt tölle nagyon szeretem de ha ezt képes megcsinálni velem akkor felteszem a kérdést hogy ő szeret vagy fontos vagyok neki mert ha igen ezt nem teszi meg gondoltam arra is ha hazajön szakitok vele mert ezt én soha semmilyen körülmények közt nem tettem volna meg vele és a másik nagy kérdés a megcsalás dolog lehet hogy fiúja van már nem tudok magyarázatott erre gyerek vigyázás mi 2 hétig már egy hete ogy elment és látszólag nem is akar visszzajönni tehát a nagy kérdés szakitsak vele vagy sem ti mittennétek a válaszokat előre is köszönöm

2015. jún. 2. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Elso sorban hasznalj pontokat es vesszoket mert ezt igy nagyon nehez volt ertelmezni. Szerintem beszeld meg vele,hogy mi volt ez mikor hazajott.

18/L

2015. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, pontok és vesszők nélkül tényleg nehéz volt, ráadásul érdekesen van megfogalmazva is.


Csak annyit kérdeznék: ha nincs mobilja meg egyéb eszköze arra, hogy szóljon, akkor hogy kellett volna mondania, ha nem is találkoztatok, mielőtt elment?

2015. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!