Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem, már nem szeret?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt a párommal, aki az utóbbi időben teljesen meghülyült. Undorítóan viselkedik velem, undorító szavakkal illet engem (amiket később megbán), és mindig hozzám vágja, hogy rajtam kívül senki nem tudja felidegesíteni, pedig én semmit sem csinálok vele, sőt, minden vágyát valóra váltottam eddig is és mindenben támogattam.

Nagyon szeretem őt, de akármit mondok, mindent okoskodásnak és belepofázásnak vesz, azt mondta, hogy a véleményem nem számít neki, de közben meg egész nap azt magyarázza, hogy mennyire szeret...

Nem bírok már kiigazodni ezen, szerintetek mit csináljak?


24/L, 25/F



2015. jún. 2. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben ott hagynám és keresnék egy normálisat, aki őszinte velem.
2015. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek így nincs értelme, nem vagy megbecsülve...
2015. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hagyd ott a fenébe aztán dugja fel magának.
2015. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld belelátni magadat a helyzetébe. Lehet, hogy nagyon szeret téged, de te nem viselkedsz vele elviselhetően, megváltoztatása te is. Igyekezz helyrehozni amíg lehet, becsülték meg egymást. Ha meg rondán beszél veled minden ok nélkül, próbálj meg továbblépni.
2015. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, az előző válaszoló voltam, a telefonom átjavította az írásomat, most látom mennyi hülyeséget írtam :D
2015. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!