Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te feladnád a próbálkozást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te feladnád a próbálkozást, vagy kitartanál?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok felhívni magamra a párom figyelmét. Próbáltam a szép fehérnműt, de csak legyintett, elaludt, vagy nevetett. Próbáltam a csinos ruhát, de nem tetszett neki. Próbáltam a gyertyafényes vacsorát, de lámpát kapcsolt és TV-t.

Tudom, hogy szeret, mindenben mellettem áll, segít, de soha sem néz rám úgy mint egy nőre. Nekem ez nagyon fáj, és már kezdek belefáradni. Megbeszélni nem akarja. Igazából nem változott a dolog az első hónapokat kivéve mindig ilyen volt.


2015. jún. 2. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem szeret igazán, keress mást, leírtad, hogy pár hónap után rádúnt. Lehet, hogy eleve nem is volt beléd szerelmes és nem vagy a zsánere, akkor a szép fehérnemű nem fog segíteni.
2015. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire letojja az igényeidet, akkor ott valami baj van... :S
2015. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeret? Mikor szeretett pontosan? Akkor amikor kinevet, vagy amikor villanyt kapcsol és tv-t néz helyetted? Vagy akkor, amikor nem akarja megbeszélni veled, hogy mi bánt? Önáltatás azt hinned, hogy érdekled egyáltalán. Kényelmes neki, amit csinálsz, de csak takarítónő vagy, más nemigen.
2015. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő még mindig a párod?Legyen már önbecsülésed...
2015. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem néz rád nőként, sz*rba sem vesz.

Mégis vele vagy, ergo beleegyezel ebbe a helyzetbe.


Ha nem tetszik, szakíts, ha igen, akkor nem kell eljátszani a hattyú halálát.

2015. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret,ha neked valami fontos és nem beszél veled semmiről,miért vagy vele?
2015. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feladnám-e a próbálkozást, hogy olyasvalakire tukmáljam magam, akit nyilvánvalóan nem érdeklek? Igen, már jó rég feladtam volna.
2015. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis szerethet. Lehet probléma, hogy nyaggatod, hogy megváltozott (holott mindenki megváltozik), lehet, hogy fél, hogy teljesítenie kell,mert elvárod. Inkább menj be mellé a zuhanyzóba, dícsérj, hogy mennyire férfias, ne erőlködj ilyen hatásvadász gyertyákkal
2015. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!