Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, hogy látjátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, hogy látjátok? Nem tetszem neki már? Valakinek ismerős?

Figyelt kérdés
2 hónapja jöttünk össze, az elején még mindig mondta h vár és csak arra tud gondolni, hogy velem van. Most hogy már tuti a dolog, nem mond ilyeneket, simán kibírja egy hétig, hogy nem lát. Nem bókol semmit, bár arra rájöttem, h nem a bókok embere. Lehet, hogy csak elkényelmesedett? Vagy ez az érdeklődés hiánya azt jelzi, hogy mégsem fogtam meg annyira? Nem ad okot pedig aggodalomra, mert nagyon őszinte, bármikor elhagyna ha akar... Vagy lehet hogy tépelődik, húzza még?

2015. jún. 2. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baja. Hogy túlságosan törődsz vele. Vedd lazábban a dolgokat, járj el nélküle szórakozni, érezze, hogy független nő vagy. Hidd el, utána újra igazán érdeklődni fog. Ne ijeszd el tündérmesékkel, meg a szeretlek szóval, ahogy a nők többsége csinálja.
2015. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járok, nekem most lett vége... nagy nehezen megnyíltam, megszerettem, erre kidobott, íme: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..


én azt tudom neked tanácsolni, hogy minél előbb nyugodtan tisztázzátok ezt, kérdezz rá, mert lehet, hogy nincs semmi baj, de minél jobban belebonyolódtok, annál jobban sérül a végén valaki lelkileg. az "enyém" is nagyon őszinte volt, csak aztán kiderült, hogy mégsem. sok sikert nektek!!!

2015. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
voltam én úgy, h belehabarodtam valakibe, minden felhőtlen, aztán "bocs szeret de nem szerelmes" ... mégegyszer nem viselném el.. sajnálom, ami veled történt :( de jön más! és aki az igazi, az melletted is marad! azt hittem nem találok jobbat, és íme itt vagyok pár hónappal később, újra szerelmesen, szal ne csüggedj
2015. jún. 3. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha madarat szeretsz,égbolt légy,ne kalitka!Ennyi...ha meg nem bírod elviselni,hogy mellőz,akkor ő bizony nem a te embered,és csalódás lesz a vége.
2015. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha 2 hónap alatt így leereszt... akkor az semmi.

Egy hetet ki nem bírnék!

2015. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!