Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátnőmmel, egész nap nem vette fel a mobilt (kinyomja, ha én hívom), pedig máskor mindig elsőre benne van, hogy megbeszéljük. Súlyos a helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos hazudtam már neki többször is (nem csaltam meg sohasem, és nem is inkább nőügyekben hazudtam, hanem úgy magamról alapvetően) a kapcsolatunk alatt, mindre rájött és azóta eléggé necces a hangulat. Az utóbbi időben már őszinte voltam hozzá teljesen, de most visszamenőleg összebalhéztunk még valamin, amiben ráadásul nem is akartam neki hazudni, csak elbeszéltünk egymás mellett. Ez a vita eléggé eldurvult, ő azt mondta, hogy teljesen kiábrándítom magamból ezekkel a terelésekkel és csúsztatásokkal, azt sem tudja már, hogy mi volt igaz a kapcsolatunkból, etc, és azóta nem beszél velem. Mit csináljak?


21 évesek vagyunk, 8 hónapja együtt



2015. jún. 2. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Cimbi. Oda a bizalom. Ezt elqrtad. :(
2015. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Benézted


Így hazudozzál a következő párodnak

Nem kéne csodálkoznod ha soha többé nem áll veled szóba


Nekem kiderül hogy a csajom hazudozik mehet a pi.csába

2015. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát, eléggé sz_@rban vagy most...

Miket hazudtál neki és mégis milyen okból?


Ha szóbaáll még veled (biztos így lesz, csak hagyd lenyugodni kicsit), akkor próbálkozz meg azzal, hogy leültök, és full őszinte leszel hozzá, és mindent megbeszéltek. Ha sikeres lesz az akció, akkor inspirálni fog a további őszinteségre, mert létni fogod, hogy működik, ha pedig nem lesz az, vond le a tanulságot, és a következő kapcsolatodban ne hazudj! :)


Sok sikert!

2015. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat lényege az, hogy már az ismerkedési stádiumban egyenesek, őszinték a felek egymással. Ettől még nem lesz unalmas a másik. Ezt elb...tad. Ne csodálkozz, ha már (joggal) nem fog bízni benned, hinni neked ezek után. Néha drága a tanulópénz.
2015. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő az első barátnőm (rettenetesen szeretem, tudom, hogy a sztoriból nem az jött le, és szégyellem is magam rohadtul), és elég sok téren próbáltam magam jobbnak/tapasztaltabbnak beállítani. Viszont ettől még nem mentek jobban a dolgok, bénáztam össze-vissza, amiből ő azt vette le, hogy vele van a baj, hozzá nem vonzódnék, mert ha mindenki mással ment, vele miért nem. Itt viszont már pláne nem mertem neki megmondani, hogy csak kamu volt, meg nagyon féltem, hogy egy lúzernek tart majd amiért nem volt még senkim, ezért mikor rákérdezett, azt vágtam rá, hogy minden eddigi kapcsolatomban nagyon sérültem, és még ezeken nem vagyok túl, ezért nem tudok hozzá közeledni. Erre fogta magát és szakított (ez volt kb. 2 hónapja), mert hogy ne legyek vele, ha még máson nem vagyok túl. Ekkorra én már ugye jó nagy sz*rban voltam, szóval könyörögtem és elmondtam, hogy az egész nem volt igaz. Ezt viszont már ő nem tudta elhinni azóta sem teljesen, mert szerinte nincs olyan, aki ilyet kitalál, ezzel biztos csak vissza akartam szerezni. Tudom, hogy tényleg bizarr és tényleg elcsesztem, talán más sem hinné el a helyében, de hogyan győzhetném meg? Mindenkitől azt hallottam addig, hogy tapasztalt nők nem állnak le szűz srácokkal, meg hogy gyökérnek nézik őket, éppen hogy csak esélyt akartam nála szerezni, de sikeresen elcsesztem azt is.
2015. jún. 2. 20:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán ebből majd tanulsz,minek hazudoztál miért nem volt kézenfekvőbb igazat mondani így csak azt érted el hogy hallani sem akar rólad.A bízalmat ha elveszíted azt nagyon nehéz újra felépíteni ...majdnem lehetetlen.
2015. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült megfelelned a mai aberrált, agymosott világ nézetével, hogy kamuztál egy amúgy sem nagy szám dologban. Most már mindegy. Nyugodj le, ne keresd pár napig, hagyd lecsillapodni, fog keresni, ha szeret.
2015. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már mindent elmondtam neki, amivel magyarázhatnám a dolgot, kérleltem sokat, és -habár nem tudom érte hibáztatni -de semmi eredménye, attól még nem bízik bennem. Sőt, a veszekedés alatt kifejezetten azt láttam, hogy megundorodott tőlem. Ez lehetséges? És változhat egyáltalán, ha most hagyok neki időt?
2015. jún. 2. 20:47
 9/12 anonim ***** válasza:

mi lenne ha bevinéd a baráti társaságodba? ott többen ismeggyőzhetik az igazadról, anekdotázva arról h milyen voltál amikor nem volt barátnőd, azért így csak elhiszi...

amúgy meg őszinteség, mondj meg nekimindent ezúttal és utána legyél vele mindig az!

2015. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a barátommal 2 éve vagyok együtt, 19 évesek vagyunk. Mostanában, mióta én egyetemre járok, ritkábban találkoztunk. És most először hazudott nekem. Nem volt nagy dolog. Csak abban hazudott, hogy hát mostanában nem jöttek össze az együttlétek sokszor, mert fáradt vagyok rengetegszer (orvosira járok, nehéz), meg nem is mindig tudtam vele lenni, és mikor kérdeztem, hogy haragszik-e, akkor mindig azt mondta, hogy nem. Mondtam neki, hogy ez nem azért van, mert már nem szeretem, csak kimerült vagyok. Aztán egyszer csak elmondta, hogy de, nagyon haragszik, és hogy úgy érzi már nem szeretem. Nem a mondanivaló sokkolt, bár az is eléggé, nem mennék vele a részletekbe, de a mi kapcsolatunkban ő nagyjából mindent megkap... De az, hogy hazudott nekem... az annyira lesokkolt, hogy hát igen, kicsit kiábrándultam belőle. Nem egyszer kérdeztem meg tőle, hogy ugye megérti? Hanem legalább 100x. És annyiszor hazudott nekem. Azt mondta azért, mert nem akart megbántani. Elveszett a bizalom, és nehéz lesz visszaépíteni. Egyszerűen ha hazudik neked valaki, akit szeretsz, ráadásul a szemedbe, mindegy miről, az kiábrándító. Mindegy miért, de ne legyen már valaki annyira gerinctelen, hogy nem képek igazat mondani. A lényeg, hogy a türelmétől függ, de te se örülnél, ha hazudott volna neked.

2015. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!