Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Fogalmam sincs mit tegyek.

Figyelt kérdés
Szeretem a páromat. Együtt vagyunk 3 éve. Ő is szeret tudom. De valami az utóbbi időben mégse megy. Vannak dolgok, amik egyszerűen nem hagynak nyugodni. Tulajdonképpen jómagam sen vagyok hibátlan alkat. De valamiért azt érzem, ő nem akar haladni az életben. Egy idősek vagyunk, és neki még mindig a haverok meg a pia. Ezzel nincs is baj, én sem szeretnék még gyereket, stb, de valamiért a minimális vágyak sincsenek meg benne, pl. keresni egy jobb munkahelyet, vagy megszerezni a jogsit. Én meg folyamatosan mennék előre, nem csak anyagi téren. MOstanában állandóan morog velem, mindig kérdezem, hogy megunt-e már, mi a baja de persze tagad. ALig beszélgetünk már. Ha faggatom ideges. Ha bunkó velem utána megbánja és aggódik h elhagyom. Ma reggel is amikor hazajött éjszakából, megkérdezte miért csíptem ki magam - és a telefonomat is sokat nyomkodom, persze ezt nevetve kérdezte, de a szeme nem mosolygott. Ha fél, hogy elveszít, akkor miért bánik velem mégis úhy ahogy? Én mindig kérdezem, mondja el mi a baja, de leráz h fáradt. Viszont azt látom, mások társaságában felélénkül és jó kedvű. Itthon meg semmi... nem tudom mit tegyek, aggódjak, mert kimerült végleg ez a kapcsolat? Mások már házasodnak és meg gyerekük van, én meg itt tartok.. ha szétmennénk, fogalmam sincs, hogy kezdeném előről... 26 vagyok már. Egyszerűen nem megy, hogy leüljek vele és megbeszéljük, mert 2 napig jó lenne, aztán minden megy tovább. Meg nem tudom mennyire normális h 3 áv után itt tartunk..
2015. jún. 2. 21:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nincs senkim, csak megjegyzem.
2015. jún. 2. 21:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ő is érzi, hogy te úgy látod nem akar haladni...csak ő úgy vette le, hogy az áll a furcsa hangulat mögött, hogy van valakid. Szerintem egy kötetlen, vádlásmentes beszélgetésnek a jövőtökről 3 év után már mennie kéne.
2015. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért 26 évesen nem kell még magad temetni talán, ha ez a kapcsolat nem maradna meg. Pedig a kommunikáció a problémamegoldás eszköze, ha nem tudjátok őszintén, a másik szekálása nélkül nyíltan megbeszélni egymással az érzéseiteket, akkor ez a kapcsolat zátonyra fut. Kérdés, hogy te akarod-e helyre hozni, kérdés, hogy ő ki akar-e mozdulni ebből az állapotból.
2015. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem beszélgettek, akkor semmi sem fog magától megoldódni, és ezt vele is meg kellene értetned. A kapcsolatokat sokszor a ki nem mondott problémák, vágyak, sérelmek teszik tönkre, egyszerűen nem értik a felek, hogy miért megy tönkre a kapcsolatuk, csak azt veszik észre, hogy már romokban van minden.
2015. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem egyeznek a céljaitok, 26 évesen buli meg pia á nem jó, 2 hónapos a kisfiam 25 vagyok, persze nem feltétlenül kell gyermek, csak megjegyeztem, stagnálni fog a helyzet, vissza fog húzni, te meg majd azt veszed észre hogy semmit nem haladtál az életben, úgy tűnik neki ez nem fontos, olyan párra lenne szükséged aki előre tekint, szerintem el kellene hagynod, bár azt írod hogy szereted szval gondolom ez kizárva, de így mi lesz a te jövőd?! 30 évesen még buli meg haverok?!
2015. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tiszta olyan vagy mint én. Úgy érzed hogy már "túl öreg" vagy belekezdeni egy újabb kapcsolatba miközbe már másoknak gyerekeik vannak. Van egy kapcsolatod ami nem visz előbbre, miközbe te szeretnél előbbre lépni.

Kommunikáció teljes hiánya van jelen a kapcsolatotokban, emiatt sorozatosak a félreértések és problémák.

Nem tudom. A barátod féltékeny,de nem tud vagy nem akar lépni. Érzi hogy nem vagy elégedett de nem látja a kiútat ebből.

Nagyon de nagyon nehéz a helyzeted.

2015. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerős, én is átéltem ugyanezt. 3 év után végül szakítottunk. Azóta én megtaláltam, amit és akit kerestem. Ő még nem. Meg is bánta már, hogy szakított, és egy időben próbálkozott is nálam. De már nem volt pálya, mert tudtam, hogy létezik nála számomra jobb is. Szeretem, mint embert, nincs vele semmi probléma, csak nem ugyanúgy buzog bennünk a tettvágy...
2015. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt velem is eljátszották... egy idő után megelégeltem és szakítottam.
2015. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

Te 26 éves vagy, ő meg 26 éve született, - de valahol megállt....


Vagy menj vissza az ő érettségébe, vagy keress valakit akivel a felnőtt életet élni lehet.

2015. jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!