Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Miert vagytok olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miert vagytok olyannal egyutt hosszu ideig, akivel sz@r a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Csak egyutt vagytok. Ma meseltek egy ilyen sztorit, de korabban is hallottam mar tobb ilyet, valaki eveket pazarol ra. Miert?

Ferfi szempontbol megertem legalabb, ha csapolasra meg hasznalja a not, de noknel nem hinnem, hogy ilyen van.



2015. jún. 3. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De, nők is használnak ki férfiakat.

Egyrészről. Másrészről, sok oka lehet, nagyon sok.

2015. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
mert a nő nemű lények 99% kapcsolat függő és mindegy hogy kivel csak legyenek valakivel
2015. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Túl sűrű a rózsaszín köd.
2015. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert kapcsolatfüggők, esetleg a pasi némi pénz (vagy lakhatás) fejében dugaszolja őket.
2015. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincs jobb!Nekem legalábbis sose mutat senki jobbat és magamtól se találtam.Így már nem is keresek jobbat.Ez van aztán kész.
2015. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-os: Engem nem is ismersz, egyebkent varod h a szadba repuljon?
2015. jún. 3. 17:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem,nem várom, már letettem a dologról.Évekig kerestem,küzdöttem, a külsőmből is kihoztam a legjobbat.Erőltettem is,meg nem is, de már beletörtem.(biztos a belsőmmel van nagyobb gond,ami miatt a kisugárzásom rossz és nem vesznek úgy észre)
2015. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

a fantáziák miatt.


1. milyen jó volt vele, milyen különleges.

2. most egy kicsit rossz, de milyen jó lesz, ha megint fontos leszek neki. már csak ezt meg azt kell megtennem hozzá, ÉN helyrehozhatom.

3. nem velünk van a baj, sok a gond a munkahelyén/az anyjával. megoldjuk, csak ezt kell még átvészelni.

4. beképzelem, hogy probléma van, amúgy mindenki így él, el kell fogadni a hullámvölgyeket. nem is úgy gondolta. felnagyítom a dolgokat, túlérzékeny vagyok. a férfiak egyszerűen mások, ezt el kell fogadni.

5. ha elhagyna vagy elhagynám, elmenne az összes életkedvem.

6. ő az utolsó esélyem, hogy valakihez közel legyek. ha szétmegyek, még rosszabb lehetőségeim lesznek.

2015. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok okból voltam benne, bár nem olyan sokáig, csak másfél évig.


Az elején még oké volt, de utána jöttek a veszekedések, minden kis apróságon. Erre lehet mondani, hogy dehát minden pár veszekszik, ez benne van. Azután jöttek a nézetbeli különbségek (rasszista, soviniszta, nem akar házasodni, nem akar gyereket, stb)- erre jön az, hogy dehát változni fog, még fiatal (akkor volt 21). Időközben rájöttem, hogy borzasztóan buta- erre mindig azt mondogattam, hogy jaj, dehogyis, csak most rossz napja volt, meg más dolgokban meg jó (ugyan, nem tudtam olyan dolgot felhozni, amiben az, de nem mentem bele a részletekbe). A jellemével is gondok voltak, de ahhoz úgy álltam hozzá, hogy senki sem lehet tökéletes.


Tulajdonképpen észre sem vettem, de az első fél év után- amikor ugye, még dúl a love, nagy a szerelem, a rózsaszín köd-, olyan észrevehetetlenül lassan, de végérvényesen ábrándultam ki belőle, hogy tulajdonképpen csak a megszokás miatt szomorkodtam picit, mikor szakítottunk- hogy ezentúl más lesz az életem. Ami persze, jobb, de mégis, változtatni nem könnyű, még ha amúgy a rosszból lépsz át a jóba.


Szóval, én ezért voltam benne. Mert magamat győzködtem, mert nem láttam tisztán, mert azt hittem, ez lehet jobb is. Szerintem sokan ezért vannak benne. Akik meg már rájöttek, ők meg félnek, mert ahogy az előbb is mondtam- a változás nehéz. Főleg, ha éveket, megszokott életet, netalán anyagi javakat, egy apát kell hátrahagyni.

2015. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kpszi a reszletes valaszokat.
2015. jún. 3. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!