Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a barátomnak a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. Ő 26 én 27, következő félévben végez az egyetemmel. A haveri társaságom elhívott minket a Balatonra hétvégére. 8-an leszünk, lesz ott két baba is. Úgy várom, olyan aranyosak. Mivel nemrég műtötték a térdem, valószínűleg nem megyek majd a többiekkel pancsolni, úgyhogy picit majd én vigyázok a kicsikre. A barátom meg olyan furán reagált, úgy éreztem mintha utálná a gyerekeket, és ez nagyon rosszul esett. Azt mondta, hogy ő szívesen jön, a gyerekekkel sincs baja, 5-6 év múlva ő is szeretne, de most nem nagyon van még ráhangolódva a témára, nem tud odalenni érte, ha ott gügyögnek, sírnak. Mit tegyek?

2015. jún. 3. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem, miért kellene, hogy odalegyen értük? Nem mindenki rajong alapból a gyerekekért.
2015. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Arra vagy kíváncsi,hogy elhagyd-e emiatt?
2015. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom emiatt elhagyni, de ennyi idősen lehetne már komolyabb.
2015. jún. 3. 18:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem így képzelte a nyaralásotokat. Nyugtasd meg, hogy nem egész nap leszel bébicsősz, rá is bőven jut majd időd. De ezt tényleg tartsd be, nehogy az legyen, hogy túl sokat vállasz a gyerekek körül.
2015. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

A komolyság nem függ össze azzal, hogy rajong-e a gyerekekért. Több komoly, amúgy nagyon intelligens, művelt felnőtt embert ismerek, akik egyáltalán nincsenek oda a saját gyerekükön kívül más kisbabákért.

Te vagy komolytalan, ha ezért hisztizel.

2015. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Nincs összefüggésben a komolyság meg a gyerek kedvelés. Ha kikapcsolódásra vágyik akkor nem akar két bömbölő gyereket hallgatni természetesen. Viszont neked is jó mérce, hogy mit szólna egy gyerekhez élesben és ezt ő is tudja jól, talán ezért bizonytalanodott el. Lehet attól fél, hogy nem találod majd a viselkedését megfelelőnek a témával kapcsolatban.
2015. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugh... biztos nem mennék babákkal nyaralni. Nem valami díjnyertes ötlet.

28/N

2015. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a gyerekeket. 28 éves vagyok.
2015. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 lutaker ***** válasza:
Oda nem valok kolykek ki akarja hallgatni,hogy sikogatnak meg minden bajuk van...ne menjetek oda jo tanacs...
2015. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen mennék nyaralni kisgyerekekkel. Nem utálom őket, de távol esnek az érdeklődési körömön. Majd ha szeretnék babázni, szülök magamnak (és a páromnak). A barátodból nem kellene kiábrándulnod azért, mert nem tervez még gyereket, és nem rajong attól, hogy mások gyerekével nyaraljon.. De látva a lelkesedésed, lehet megfordult a fejében, mi van, ha te begőzölsz, és hamarabb akarsz gyereket, mint ő, esetleg teszel is róla, hogy megtörténjen. Sajnos nem lenne egyedi a helyzetetek.. A fura reakció betudható ennek is.
2015. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!