Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a barátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a barátotokkal/barátnőtökkel, ha ezt csinálta volna? Őszintén! 18L

Figyelt kérdés

Mint kiderült, a barátom nagyon sokáig csapta a szelet, méghozzá elég intenzíven egy másik lánynak.


Több ismerősöm/barátom megjegyzéseket tett, illetve kérdezték, hogy tudok e róla, milyen jó kapcsolatot ápol egy lánnyal a barátom?


Ezután belenéztem a telefonjába, mert elég sokat nyomkodja mindig...


Ilyen stílusú üzeneteket találtam benne:


'Nagyon szép vagy',

'kívánatos vagy',

'vonzó vagy',

'megkívántalak ma, mikor láttalak',

'dögös vagy',

'úgy rád másznék',

'úgy kielégítenélek téged'

'olyan jó feneked van'

'ha nem lenne csajom ez meg az lenne'


Viszont a legtöbb üzenet arról tanúskodik, hogy igazából már benne is volt a dologban, csak fosik, hogy megtudom, így nem meri megtenni...


Én elő is vettem, mármint nem vallottam be, hogy elolvastam az sms-ket, csak azt, amit a haverok meséltek, tehát mi az, hogy ilyen jóban vannak stb?


A válasza: Csak egy ismerősöm.


Illetve tagadott mindent, hogy tetszene neki vagy ilyenek.


A legutolsó üzenetváltásuk az volt, hogy a csaj meginvitálta kávézni, de ő azt mondta neki, hogy nagyon jó lenne, mert nagyon vonzódik hozzá meg minden, de van csaja...Viszont, ha nem lenne, első dolga lenne vele lenni...


Szóval most igazából nem csalt meg, így nem kell falnak mennem? Mennyire súlyos a dolog? Mennyire nagy a baj?


2015. jún. 4. 17:02
1 2 3
 1/22 Költőnő? ***** válasza:
71%
legalább akkra mintha megtette volna. Gerinctelen féreg. Ennyi.
2015. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nagyon undorító
2015. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez még kérdés? Ugye viccelsz?
2015. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Ezt komolyan kérdezni kell? Undorító. Egyénként én is hasonlóan jártam, és úgy repült a "drága", ahogy a nagykönyvben meg van írva.
2015. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell dobni, akkor is ha szereted, csak idő kérdése és úgyis megcsal, és utána nagyon szomorú leszel. ha szeretek vkit nem csinálok ilyet!
2015. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Csakhogy ott lebeg a szemem előtt, hogy: NEM TETTE MEG! Pedig megtehette volna.
2015. jún. 4. 17:59
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Repülne amilyen messzire csak lehet.
2015. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ügyes pasi! Talált a személyedben, egy butuska lábtörlőt. :)
2015. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
MÉG NEM TETTE MEG! De csak mert gyáva féreg. :) Nem szeret, mert akkor tisztelne annyira, hogy nem gerjed másra.
2015. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem is fogja. Szeret, azért nem tette meg. Legalábbis ez is az oka, hogy nem csalt meg.
2015. jún. 4. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!