Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menyasszonyom nagyon felideges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyom nagyon felidegesített, bántóan viselkedett velem, amúgy is fárasztó rossz napom volt, majd az mondtam neki fogja be a pofáját. Most nem beszél velem, hogyan engeszteljem ki? Nagyon paraszt voltam?

Figyelt kérdés
Nem szoktam vele így beszélni,de valamin összevesztünk,amúgy is fárasztó,rossz napom volt.Erre jön a kioktató szövegével,mindezt lekicsinylő hangnemben,mindezt úgy mintha tiszta hülye lennék,Elszakadt a cérna,és le kellett állítanom,így kicsúszott a számon,hogy fogja a be a pofoját.Tudom nem kellett volna,de nem bírtam magam tűrtőztetni.Hogyan engeszteljem ki?
2015. jún. 4. 18:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Dugd meg!
2015. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
19%
Buszke lehetsz magadra. Faraszto es rossz napod volt ES? Legkozelebb megutod? Kopd szembe magad
2015. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
:D Milyen jó ember lehetsz, hogy már ezért bűntudatod van! Nyomj egy puszit a homlokára,és tedd hozzá hogy szar napom volt, ne haragudj, szeretlek! Na induljál!
2015. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%

Köpje szembe magát mert azt mondta fogd be a pofádat?? Oké nem így kellett volna. Na de hogy engem a férjem kioktasson főleg lekicsinylő hangnemben azt én sem hagynám. Ez még nem akkora gond hogy durcizzon egész este.

Valószínű a menyasszony azt hiszi ő jobb a vőlegenynél és azért beszél lekicsinylően.

2015. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy. Nagyon ritkán ez mindenkivel előfordul. Ha látta, hogy rossz napod volt, akkor miért nem hallgatott ő? Legalább olyan bunkóság, ha bántóan viselkedett veled, mint a te kifakadásod.
2015. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

"az mondtam neki fogja be a pofáját"


"az mondtam neki fogja be a pofáját"


Már az is baj, ha szót fogad? Te az élő fába is belekötsz? Vagy csak tényleg ennyire nehéz napod volt?

2015. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Költőnő? ***** válasza:
45%

akárhogy beszélne velem az uram egy fárasztó nap után, akkor se tudnám neki ezt mondani...

Szerencsére nem vagyunk egyformák :(

Próbáld vhogy kiengesztelni.

2015. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Hát elég keményen indul a jegyességetek. Ha máskor is kioktató hangnemben beszél veled, hunyd be a szemed, számolj háromig, és ne válaszolj vissza, folytasd a dolgodat, mintha ott sem lenne. Egy idő után ő fog könyörögni, hogy szólj ár hozzá. Na akkor szépen, higgadtan, nyugodtan megmondod, hogy ne oktasson ki, mert ez így nem fog működni. Most pedig, ahogy a hármas mondta, csináld úgy.
2015. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

ma 18:50


Soha nem ütném meg és soha nem ütöttam meg,tényleg rossz napom volt,amikor találkoztunk munka után,mondtam is neki,hogy fárasztó rossz napom volt.

2015. jún. 4. 19:00
 10/28 anonim válasza:
35%
Mindenki ezt mondja hogy nem utne meg. Szegyelld magad
2015. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!