Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok neki fájdalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok neki fájdalmat okozni (rossz ember vagyok)?

Figyelt kérdés

Annyi sok csalódás érte,hogy nem akarom,hogy miattam megint összetörjön. Ezért azt mutatom neki,hogy szeretem szerelemmel,de ebben én már nem vagyok biztos (a testem jeleiből érzem ezt).

Rossz ember vagyok?

L



2015. jún. 4. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem.
2015. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó, de mi lesz ennek a vége?
2015. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Igen, szerintem rossz ember vagy. Ámítod és hitegeted, és ezzel nem csak megalázod, de meg is akadályozod abban, hogy igazi társra találjon. Nem Teréz anya vagy, hanem egy rosszindulatú és gyáva ember! N
2015. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért is jó és kinek?
2015. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagy rosszindulatú és gyáva, ne foglalkozz a frusztrált emberekkel, hiszen itt is kiírod kérdésként, foglalkoztat a téma. De ez az állapot egyikőtöknek sem jó, valamilyen irányba el kell mozdulni.
2015. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan ez az. Tudatosan teszi, megfogalmazza, le is írja, és utána azt várja, hogy azt mondjuk, neeeem baaaaj, hisz csak jót akarsz. Szerinted ez mi, ha nem kegyetlenség? Vertek már át? Jólesett, amikor rájöttél, hogy csak szánalomból voltak veled? Több tiszteletet annak a szerencsétlen embernek! A te lelki világod is elbírja az igazságot és az övé is!
2015. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy rossz ember, de hoztál ezzel egy rossz döntést, és lassan ideje lesz kijavítanod.
2015. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
ha szereted szerelemmel akkor mi a baj? "vagy csak valami kamu szerelem"? Meg mi az hogy a tested jeleiből érzed? Találkoztatok már valaha is?
2015. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
És még is meddig fogod ezt játszani? előbb utóbb úgy is borul a bili. És jobb előbb mint később.
2015. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Költőnő? ***** válasza:
92%
pokolba vezető út is a legjobb szándékkal van kikövezve... Értem én, h könnybb mindig a kisebb ellenállás felé mozdulni, csak az sosem vezet jóra. Soha. Ideje lépni.
2015. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!