Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátom a szexre?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben alig van szexuális életünk. Ha heti egyszer van szex, akkor összeteszem a két kezem. 5 hónapja lakunk együtt, ő dolgozik (elég fárasztó a munkája). Általában arra hivatkozik, hogy fáradt, amit megértek. Ezen kívül amúgy jól megvagyunk, csak ez rám eléggé kihat, hogy kielégítetlenül hagy. Sokszor meglep kisebb apróságokkal, ölelget és kimutatja,hogy szeret, csak hát a szex... kezdem azt gondolni, hogy már nem vagyok számára elég vonzó, kívánatos stb. valami megoldás erre?

2015. jún. 5. 10:37
 1/8 anonim válasza:
ruhákat le, aztán verd ki a kígyót
2015. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1es, az nem megoldás. Az én barátom is ilyen, mostanság nagyon feszült a munkája miatt, hiába mászkálok előtte egy szál semmiben illatosan, oda se néz. Valamelyik nap elkezdtem maszturbálni mellette filmnézés közben, csak rám szólt, hogy mit csinálok, ne csináljam, és elvette a kezem. Mert nagyon jól tudta, hogy azért csinálom, hogy kedvet kapjon. Hát nem kapott.


Én próbálok az emberi beszélgetés módszerével élni. Kérdezem, hogy miért nem szexel velem, miért nem kíván már. Olyankor mondja, hogy de kíván, csak most a munka, stresszes és minden. És ezzel el van intézve. Nagyon mást nem tudok tenni, csak mondani, hogy de én többet szeretnék, de akkor meg jön azzal, hogy ne stresszeljem még én is ezzel, a kettőnk kapcsolata az egyedüli dolog az életében, ami jól működik és örömöt okoz neki. Szóval igen, csendben vagyok, és én is örülhetek, ha heti 1x van valami.


Szerencsére az ő munkájában a stresszes időszakok azok aránylag rövidek, és nem olyan gyakoriak, szóval az én megoldásom, hogy szépen maszturbálgatok és kivárom, amíg jobb nem lesz.


Ha sokáig tartana, állandó jelleggel, akkor egyrészt munkahelyváltást javasolnék, hátha ott kevésbé lesz stresszes, illetve próbálnék vele beszélni, hogy a munkahelyi bajait hagyja a munkahelyén, haza úgy jöjjön, hogy engem szeretve és kívánva. Próbálkoznék sokáig. Hátha.

2015. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez hihetetlen!

Ha lenne barátnőm és együtt laknék vele akkor minden nap lenne szex vagy petting.

El nem tudnám képzelni hogy napokig ne érjek hozzá.

2015. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bence_ ***** válasza:

Érdekes ezeket olvasni. Számomra a szex megnyugtató, feszültség oldó. Össze olvadás a másikkal. Magömlés után ott az a békesség.

Fura. Ezek a pasik, hogy oldják a feszültséget?

2015. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lapát. És legközelebb ne a barátoddal, hanem a szerelmeddel költözz össze.
2015. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elég kanos vagyok, napi 4 menet is jöhet, de amikor 12 óráztam nekem se volt már kedvem otthon is produkálni magam, főleg ha még stresszes is a meló. Másik munkahely, vagy maszti életre-halálra...
2015. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Masztizz előtte. Ha arra se reagál akkor keress mást. Nincs olyan fáradt pasi akire ha rámásznak nem veszi a lapot.
2015. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megoldódott a problémátok? Ha igen hogyan? Ugyan ebben a cipőben járok én is de én két hetente örülök ha rá tudom venni a szexre :( mit csináljak? Nagyon jó ember és nagyon szeret meg tesz értem bármit! Minden jó ebben a kapcsolatban csak ez a dolog nem :(
2019. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!