Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e férfi és nő között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e férfi és nő között barátság, és ha igen, miért nem?

Figyelt kérdés

2015. jún. 5. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"és ha igen, miért nem?" :D
2015. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
XDD
2015. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem lehet. Még akkor is rossz lesz a vége, ha elsőre egyikük sem jön be a másiknak. Mert ahogy közelebb kerülnek egymáshoz, annál jobban megszeretik a másikat. És itt úgyis lesz egy vesztes- aki előbb lesz szerelmes. Mert vagy elmondja a másiknak és vége a barátságnak, vagy megtartja magának és iszonyatosan szenvedni fog.
2015. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem, mert ha lány barátaimmal kicsit gyakrabban találkoznék, úgyis megmasszíroznám a combjukat, a karjukat hátukat és hasonlók.
2015. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lehet, ha mondjuk mindketten kapcsolatban élnek, vagy nem tetszenek egymásnak, vagy ha a barátság csak a felületes haverságot jelenti (az még nem elég ahhoz, hogy valamelyik többet érezzen a másik irányt)
2015. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem évekig volt csak barát fiúbarátom.

Ez a kellemes, baráti légkör egészen addig tartott, ameddig "véletlenül". kb. egyszerre szakítottunk az akkori ""párunkkal.""


Aztán összejöttünk, ősszel házasodunk.


A barátságban , tegyük fel, egyik fél sem mutat semmiféle szexuális érdeklődést a másik iránt..


Szerintem azért nem lehet ellenkező neműek közt barátság, mert egymásnak szimpatikus, hasonló érdeklődésű.. stbstb. olyan emberek közt, akik jól érzik magukat egymással- ha ráadásul ellenkező neműek is (hetero eset) óhatatlanul elindul az ún. kémia. (bár, nem szeretem ezt a szót.)


Egy barátot ált. kedvel az ember, megbízik benne és többnyire, olyan emberrel nem barátkozunk, akinek a külsejétől viszolygunk ( nem diszkrimináció, sima etológia). Ha ezek együtt vannak, akkor csak idő kérdése, hogy a barátság átforduljon kapcsolati érdeklődéssé.

Ez tök normális dolog - lsd. evolúció.

Persze ez az újfajta érdeklődés nem biztos hogy mindegyiknél megvan és az sem biztos, hogy egy időben jelentkezik..

2015. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Olyan igazi, mély barátság nincsen, tapasztalat. Az okokat a 6-os nagyon jól leírta.
2015. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

persze lehet,csak a szex meg az orál,lehetőleg kemény sem maradhat ki


szerintem a egy férfi és egy nő akkor igazán barátok ha dugnak,ha nem akkor vagy nem jön be,ami érthető.De a másik ettől még szeretne,Vagy utálni való a természete,de akkor meg nem barát

2015. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet. Szerintem kis hazánkban az emberek még egynemű barátságokat is nehezen tudnak ápolni.


Nekem is fiú a legjobb barátom, egyikünk sem csúnya. És egyikünk sem érez a másik iránt többet. Sőt, én puhatoltam ki a barátnőjétől, hogy milyen eljegyzési gyűrű jönne be neki.


De nekem ez előtt a fiúbarátom előtt volt egy ugyanilyen legjobb barátom, aki lány volt. Tehát nekem az számított, hogy milyen ember. Ha barátokat keresek, nem látok nemet, bőrszínt, súlyt, magasságot.

2015. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem létezik. Többször is megjártam már. Az egyik srác pár hónap után mindenféle előzmény nélkül szerelmet vallott nekem... Szóhoz sem jutottam. Ráadásul nekem ő nagyon jött be pasiként, úgyhogy itt vége is lett.

Egy másikkal meg szex is lett a dologból, mert nekem is megtetszett egy idő után. Sajnos utána a barátság már nem volt ugyanolyan, és már nem is beszélünk.

Legutóbb pedig egy srác, akivel már egy éve nagyon jóban vagyunk, elhívott randizni, teljesen váratlanul... És igazából nem vagyok én sem közömbös iránta.


Szóval ennyit erről. Olyan működhet, hogy csak haverok, és időnként összefutnak, persze nem kettesben! Hanem mondjuk buliban. De egyébként előbb-utóbb úgyis a kémia fog győzedelmeskedni valamelyik fél részéről...

2015. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!