Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, amikor azt mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, amikor azt mondjátok, hogy egy kapcsolatot, egy találkozásokat felgüggesztettek, hogyan erzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy jo a csaj, jol telik, ki alakulhatna valami komoly kapcsolat is, de lehet hogy épp nincs annyi időtök a lányra, vagy az ign akarja, jobban nyomul, vagy elcsabultuk egy masik kihivastol, ami ugysm lesz hosszutavu, s nem is tudjatok hogy mi legyen, aztán bedobjátok a törülközőt, hogy neketek nem megy. Eleinte hu de szabadsag erzes, vidamsag, majd aztan jon a gondolat, hogy vajon mit is csinal a lany, de jo volna talalkozni?
2015. jún. 5. 20:39
 1/2 A kérdező kommentje:

én nő létemre voltam úgy, hogy igen meg volt a férfi, ezért nem találkoztam vele, aztán meg mikor már nem volt, kezdtem gondolkodni rajta.

Most meg egy ket honapos kapcsolatom is felbe maradt, az utolso heten eltunt, en azt hiszem hogy bele szerettem es nem viselkedtem okos nokent...nem hagytam hogy ő hóditson, és inkább kimondta a végszót. De volt még rá példa, hogy 2-3 hét után csak visszatért valaki az életembe. Ti férfiak ezt hogy élitek meg?

2015. jún. 5. 20:43
 2/2 anonim válasza:
Találkozás nem jön össze kapcsolatnak semmi értelme de félés meg minden van.ha a tali a célegyenesbe majdnem összejön,vagy összejön és nem megy el vagy késik elgondolkodok rajta., 20/F
2015. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!