Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szerint rosszul csókolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szerint rosszul csókolok, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már jó ideje együtt vagyunk de még csak most mondta el. Azt mondta nem az igényességemmel hanem a technikámmal van a baj. De azt mondta nagyon szerelmes belém és én vagyok a mindene, és majd később össze szokunk még. De szerintem ha ennyi idő után sem, akkor később sem. Én szeretem őt és szeretek vele csókolózni is, de már nem merem megcsókolni, mert tudom hogy ő nem élvezné. Sejtettem eddig is hogy valami nem stimmel, mert néha mondta hogy finomabban csókoljak vagy ilyenek, de hiába próbáltam változtatni, sehogy se jó neki. Pedig igyekszem.. Azt is elmondta hogy eddig akikkel csókolózott mindegyikkel jó volt, de én máshogy csókolok :( Nagyon elszomorodtam :(


Szerintetek ezek szerint nem illünk össze?


Huszonévesek vagyunk, én vagyok a lány


2015. jún. 6. 01:30
 1/3 opened paradise ***** válasza:

Gyakorolni,gyakorolni,gyakorolni! :D


Neki meg mondd meg,hogy legyen konkrétabb abban,hogy mi nem tetszik.

2015. jún. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek. Nekem már az elején megmondta a bnőm, hogy ne olyan vadan. :D
2015. jún. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt próbáld ki, hátha bejön:


1 LASSAN, DE BIZTOSAN

A pasik állítják, hogy a kevesebb néha több, a csókban is. Ne a mennyiségre gondolj, hanem inkább nyelvmunkára és minőségre. ÍME A LÉPÉSEK:

Amíg a csók be nem indul, tartsd nyitva a szemedet.

A fejedet hajtsd az ő fejével ellentétes irányba, de csak egy picit.

Amint összeért az ajkatok, lassan csukd be szemedet.

A felső ajkad az ő felső ajkán kívül legyen, az alsó ajkad pedig az ő alsó ajkán belül - vagy fordítva.

Az orrodon vegyél levegőt.

Még ne használd a nyelvedet, csak érzed az ajkai puhaságát és melegségét.

Finoman harapd meg a felső ajkát.

Ismételgesd a lépéseket, hogy elmerülhess e finom csók érzékiségében.


2 MINDENT BELE!

Ez már az a csók lesz, ami nemcsak ingerel, hanem eggyé is forraszt. Amikor a nyelv is belép, az olyan, mintha a paradicsomba lépnél be.

ÜGYELJ A FOKOZATOSSÁGRA!

Kezdd az előző csókhoz hasonlóan, amikor csak az ajkaitokkal játszotok.

Told előre a nyelvedet, de még ne tedd a szájába, csupán az ajkait nedvesítsd be.

Ne hagyd, hogy a nyelvét a szádba dugja – te irányíts!

A tetőponton érintsétek össze nyelveteket, és úgy mozgasd a szájában a nyelvedet, mintha fagyit nyalogatnál.

Váltogassátok a nyelves és a nem nyelves csókot.

Hatolj beljebb a nyelveddel, gyakorolj erősebb nyomást az ő nyelvére, és végezz körkörös mozgásokat.

Képzeld azt, hogy kincset keresel a szájában, amit a nyelveddel kell megtalálnod.

Ilyen heves csók után lassan válj el a szájától.


3 CSÓK EXTRÁKKAL

Az igazi csók több két száj, ajak és nyelv összeolvadásánál. A kreativitás és az érzékiség fontos szerepet játszik benne! NÉHÁNY APRÓ TRÜKK, AMELYEKKEL MÉG

JOBBAN FEL TUDOD DOBNI A CSÓKOT:

A legtöbb fiú imádja, amikor egy lány körbefonja a karjával a nyakát, vagy a hajában turkál.

Ha a szemedből is azt olvashatja ki, hogy a csókját akarod, akkor még jobban vágyik rád.

Csókold őt a fülénél és a nyakánál is.

Simogasd – vagy csak érintsd meg – az arcát.

Csók közben tedd a kezedet a kezébe.

2015. jún. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!