Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok egy pofont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok egy pofont ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha mindketten sokat ittatok,durva vita alakul ki,és elcsattan egy pofon a férfi részéről,majd elhagyod a helyszínt.Másnap mindkét ember fejében fekete köd van,egyik se emlékszik hogyan fajult eddig a dolog,ki hergelt kit,mi volt a vita tárgya,és még soha nem fordult elő ilyesmi.
2015. jún. 6. 08:07
1 2
 1/17 ide mit kell írni válasza:
48%
Én nem! Egy férfi tanulja meg a nők nem üthetőek!
2015. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem! Fordított esetben sem. Egy nő tanulja meg, hogy a férfiak nem üthetőek!
2015. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Meg kell tanulni, hogy nem szabad inni.

A pofonra nem mentség az alkohol.

Legyél nő, és legyen tartásod, becsületed!

2015. jún. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy nehéz helyzet,mivel 2 hónap múlva esküvő :s
2015. jún. 6. 08:31
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

1: A francokat nem. Ha nem tetszik, hogy megütnek, ne adj rá okot; vagy üss vissza.


4: Haha. De legalább kibújt a szög a zsákból még idő előtt, nem?

2015. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Minden le van már fixálva,felborítsak mindent ? Elítélem az ilyen dolgokat,csak azt se mondhatom hogy nem vagyok hibás,mert túl sokat ittam én is,a vitát ugyanúgy generáltam,persze ez nem mentség erre.Ráadásul nem is emlékszem erre,ezt egy barátom mesélte el,nem is tudtam erről eddig,mert a vőlegényem se emlékszik sok mindenre,fel se került mint téma.Nem is szoktunk inni,tehát értelmetlen egy helyzet.
2015. jún. 6. 09:02
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

6: Hát, ahogy gondolod. Viszont abba is gondolj bele, hogy később elválni sokkal nehezebb lesz; ha megszaporodnak az ilyen esték.


Én magamból indulok ki és azt tudom, hogy még akkor sem lennék képes megütni valakit, ha be full részeg vagyok. Főleg nem a barátnőmet, akivel két hónap múlva esküvő.

2015. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Velem pontosan ez tortent, es utana el is hagytam azon nyomban. Es igen, te is még most borits fel mindent, es sok mindentol megkimeled magad a jovore nezve...
2015. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
A pofon egy teljesen alapvető állati és emberi megnyilvánulás, persze meg van a maga helye és ideje. Nem kékre, zöldre veer csak egy pofon ami egyébként is egy elég rossz körülmények között történt. A pofon nem egy újkori dolog, ez végigkísérte az emberi fejlődést, csak a mai világban az emberek önérzete, szocializálódása és nem tudom mi miatt elfelejtették, hogy honnan jöttűnk és ezt év milliók óta hozzuk magunkkal. Persze nembkellemes dolog, de épp azért van. Ha ez nem rendszeres és nem jellemző akkor szerintem el lehet ezt viselni mind a két fél részéről. Dúrvább ne legyen! És jó volna tudni, hogy milyen téma előzte megy csak, hogy legközelebb ne sétáljatok bele megint.
2015. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
A nőverés szokássá válik! Ezt nagyon jegyezd meg. Élete során fog még berúgni. Akkor szerinted rendben van a pofozkodás? Mert szerintem nagyon nem. Jó, hogy ez most bukott ki, és nem esküvő után. Életed legrosszabb döntése lehet ha most hozzámész. Persze matematikailag előfordulhat, hogy egyszeri és soha többé meg nem ismétlődő esetről van szó, de erre alapozni eléggé bátor dolog. Nem hiszek benne. Te döntesz, és ez a döntés hosszú évek kínlódását alapozhatja meg. Minden vert nő egy pofonnal indult.
2015. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!