Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Hölgyek, mit gondoltok arról, ha a férfi komolyan veszi az általa amatőr szinten űzött egy vagy több sportot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy naponta átlagosan órás nagyságrendnyi időt tölt vele, edzésterv szerint készül, számottevő összeget költ rá, elutazik különböző versenyekre, az étkezésén is változtat, sokat beszél róla, stb.
2015. jún. 6. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok.Ha neki ez fontos,csinálja.Persze mértékkel,nem az összes pénzt erre fordítva.
2015. jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első olvasás után azt mondanám, hogy ez jó dolog. De ha belegondolok, volt már ilyen párom, és azt éreztem, hogy a súlyemelés előbbre való nálam, ami elég pocsék érzés volt.

26N

2015. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy én pedig nem is bánnám, mert húzna magával. Most csak heti egyszer mozgok rendszeresen, szervezett órán, anyagi okokból ennyi fér bele a fizetősekből, magamtól időnként van egy nagyobb lendület, aztán van úgy, hogy hetekig csak az az egy marad. Én igénylem a mozgást, csak van, amikor jobban leeresztek. Engem nem zavarna, sőt, nekem is lendületet adna, hogy ő is csinálja.
2015. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!