Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a túlzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a túlzott ragaszkodás ellen?

Figyelt kérdés

Mit lehet akkor tenni, ha túlságosan ragaszkodom a barátnőmhöz? Nagyon szeret engem (24 L) és tudom, hogy én vagyok élete párja, velem képzeli el az életét. A gond az, hogy én elég "bújós" srác vagyok. Ha nincs velem, állandóan rajta agyalok, ha Velem van és 5 percig nem fogja a kezemet akkor elkezdek aggódni, hogy mi lehet. Állandóan a kedvébe akarok járni, úgy érzem, hogy ha nem lenne mellettem, akkor meghalnék. Ha valami kisebb súrlódás van, akkor egyből elkezdek kattogni, hogy biztos nem szeret, rengeteget stresszelek miatta, nem alszom, nem eszem rendese. Ezeket a dolgokat többnyire magamban rendezem el, nem akarom idegesíteni, mert tudom hogy hülye vagyok, szinte már begolyóztam. Államvizsgára készülök, mondta, hogy szerinte most kevesebbet találkozzunk (3 hónapja járunk), amiről tudom az agyammal, hogy egy teljesen normális gesztus tőle, a szívem ugyanakkor majdnem megszakad, mert ilyeneket vizionálok, hogy már nem szeret, csak erre fogja. Persze szó sincs ilyenről, egyértelműen elment az eszem, mert amúgy egy elég magabiztos és kissé talán egoista srác is vagyok, de most az önbizalmam a nulla felé tendál, mikor általában 3 ember önbizalma szorul belém. Ez az időszak egy hónapja tart kb. Egyértelműen túlzott kötödést és ragaszkodást érzek iránta, és nem szeretném emiatt elveszíteni, vagy elmarni magamtól. Mit lehet ilyen helyzetbe tenni? Foglalja el magam valamivel, amikor nincs itt? Elmúlik ez egyáltalán? Ha elmúlik, akkor az nem egyenlő a kapcsolat kihűlésévél? Nem Ő az első komolyabbnak tűnő barátnőm, ha szabad ilyent mondani, akkor úgy gondolom elég tapasztalt vagyok már a lányok és a kapcsolatok terén. Soha nem kötődtem még ennyire senkihez, igaz szeret igényes ember vagyok, de Ő ezt normális keretek közt meg is adja, de mintha mindig kevesleném a dolgot. Kérlek, segítsetek :)

Köszi!



2015. jún. 6. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A szerelem nyomorba dönt,szokták volt mondani.Tartsd ezt az egészet magadban,mert ha kimutatod,el fogod ijeszteni.Senkinek nem hiányzik egy labilis személy,akinek a kedve,kedélyállapota a párkapcsolattól függ.Ő is gondolom egy határozott személyre vágyik,egy erősebb valakire,tehát ne döntsd le ezt a képzeletbeli falat.Saját magaddal vannak gondok hogy ennyire nem bízol önmagadban,ezen kell változtatni,térj vissza önmagadhoz,amilyen voltál régen.
2015. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!