Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyell a barátom a gyerekkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell a barátom a gyerekkori barátai előtt, mert sokkal fiatalabb vagyok nála?

Figyelt kérdés

1,5 év alatt egyszer nem mutatott be nekik. Úgy érzem szégyell mert nem vagyok hasonló korú. Miközben más férfi büszke lenne arra hogy van egy csinos,fiatal barátnője:(

N23 F37



2015. jún. 6. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

tényleg szégyellnie kellene ezért?

Más férfiak hogyan gondolkodnak erről?

2015. jún. 6. 17:01
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
És ezt mondtad neki, hogy ez téged rosszul érint és hogy miért nem mutat be nekik?
2015. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg sejti, hogy ahhoz, hogy büszke lehessen rád, nem elég, ha "csinos, fiatal" vagy. Értelmesebb férfi annál, hogy ezzel próbálja férfiasságát bizonygatni a haverok előtt. Hogy miért nem mutat be, annak több oka lehet: buta vagy, és mindenki számára nyilvánvalóvá válna, hogy csak ezért tudott felszedni, illetve hogy csak a testedért szedett fel, vagy nincs közös témád a haverjaival.
2015. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
1. vagyok. Nem kellene szégyellnie. Ahogy írod is, más büszke lenne rá. Lehet a haverjai cikizik és ez őt zavarja.
2015. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Éltem én ennél nagyobb korkülönbséggel is bő 10 évig nővel.

A korunkból nem volt gond, ilyen se.

37 évestől elvárható volna, hogy vállalja a választottját.

2015. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4: A gyerekkori barátai nem olyanok akik már letettek valamit az asztalra. A legtöbbjük sajnos kimaradt a fősuliról és most itt-ott dolgoznak diploma nélkül közel a negyvenhez.
2015. jún. 6. 17:12
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

" A gyerekkori barátai nem olyanok akik már letettek valamit az asztalra. A legtöbbjük sajnos kimaradt a fősuliról és most itt-ott dolgoznak diploma nélkül közel a negyvenhez."


Jaj, kérdező, az, hogy valaki nem járt fősulira, az nem gond! (Nem mindenki teheti meg. Ha meg nem akart menni, az meg az ő döntése volt. Emiatt nem kéne elítélni a másikat.) Az értelmet nem diplomában mérik! És mi a gond azzal, hogy ha itt-ott dolgoznak diploma nélkül?

És mi az, hogy "nem olyanok akik már letettek valamit az asztalra?" Mert szerinted az értékesebb személy, aki így ítéli meg őket, ahogy te? Dolgoznak, megélnek a saját lábukon diploma nélkül is! Kérdező, diploma nélkül is meg lehet élni!!!

És Ne ítélj, mert megítéltetsz!


3-es voltam

2015. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
7-es válaszodból kiindulva megértem miért nem mutat be nekik.
2015. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

Lehet egyáltalán nem szégyell, csak nem akar felvágni előttük.


Nézd, az írásodból látom, hogy nem vagy valami szerény :D Csinos és fiatal nőként emlegeted magad, ráadásul kicsit hisztis is lehetsz :D


De nem hiszem, hogy azért nem mutatott be, mert szégyellne. Inkább nem akar dicsekedni, mert tudja hogy baromi jó nője van, a többieknek lehet korukbeli nőjük van, vagy már elváltak. Ő meg egy fiatal csini kis pipivel jelenne meg az oldalán.


Lehet azt sem akarja, hogy beszólogatások, bántások érjék őt vagy téged, vagy mindkettőtöket. Mert téged is meg őt is könnyen megbélyegezhetnek.

2015. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!