Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam megbántott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam megbántottnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most már 3-4 hónapja annak, hogy elkezdtem a teljes életmódváltást, mert nagyon egészségtelenül éltem eddig. Rendszeresen edzek, tornázok, voltam nyirokmasszázson is párszor, szóval igyekszem mindent elkövetni, hogy végre jól érezzem magam a testemben. Csakhogy a párom (2 éve vagyunk együtt), azt mondta, hogy amúgy tök hájas vagyok, főleg a hasam... Értem én, hogy igaza van, de én tényleg próbálok megtenni mindent, hogy változzak, és jó legyek, de ő ezt nem veszi észre? Miért nem motivál inkább?

2015. jún. 7. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogosan nem tetszik, amit csinál a párod.. Én a helyedben megbeszélném vele az egészet, elmondanám neki, amit ide leírtál. Gondolom nem tűnik fel neki, hogy ez neked rosszul esik... Ha meg tesz rá, akkor annyit is ér.
2015. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem jogosan.


Gondolj bele: ha egy bunkóval élsz együtt, az nyilván a te hibád.


Ha egy őszintével élsz együtt, és te ezért is tartottad magad mellett, akkor megint a te hibád.


Ha másokban keresel hibát, arra már le sem írom kinek a hibája, mert tényleg nem bántani akarlak de... ezt az összes kérdést neked kell ám eldöntened.

2015. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló...Azért ez nem minden esetben ilyen egyszerű, nem így működik.

Kérdező, én azért szeretném, ha írnál egy cm és kg, mert lehet, hogy vékonyabb vagy már, csak sok férfi szerint, tévesen, a csontsovány a tökéletes. Ha pedig van rajtad felesleg, akkor ugyanazt tudom javasolni, mint az első. Beszéld meg vele. Ha értelmes, érteni fogja, ha nem, a helyedben megszabadulnék tőle.

2015. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Nem így működik, és ezen nem nekem, hanem a kérdezőnek kell elgondolkodnia. Vajon jó-e, hogy nem így működik?


Te is azt írtad, hogy adott esetben jobb megszabadulni valakitől.

Sajnálom, de vannak gyökér férfiak. Én is voltam az, van mikor ki kell adni az útját valakinek..


Persze csak akkor, ha tényleg olyan a helyzet nyilván én nem láthatok ebbe bele.

2015. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!