Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy csak a műtét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy csak a műtét segíthet?

Figyelt kérdés

25 éves létemre még szűz vagyok, sosem sikerült a behatolás... Izgatás, szeretgetés mindig megvolt, rendesen be is nedvesedem, de egyszerűen nem fér be. Az ujjam is nagy nehezen, ráadásul nagyon fáj. A nőgyógyász le volt döbbenve, hogy szűz vagyok (elég csúnyán viselkedett), és így a komolyabb vizsgálatot sem vállalta, csak mintát vett, azzal meg nem volt semmi probléma, nem mutatott semmi abnormálisat.

Normális életet szeretnék. Ötletek?


2015. jún. 7. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő lennék és a helyedben lennék, elmennék egy másik nőgyógyászhoz, és inkább magán prakszisba az a biztos.
2015. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a természetes úton nem megy a szűzhártya "átszakítása", akkor a nőgyógyász szokott művi úton segíteni. Mielőtt jönnének a kiskamasz fiúk, ez arról szól, hogy szikével segít átvágni. Keress másik nőgyógyászt, akihez kerültél nem volt épp tapasztalt.
2015. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy nagyon öreg nőgyógyásznál voltam, borzasztóan mogorva volt, már az ajtóban tudtam, mi lesz. Jól lejáratott az asszisztense előtt. Elég megalázó volt.
2015. jún. 7. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Vaginizmusnak tűnik, keress rá a neten. Sok-sok lazítással házilagosan is orvosolható. Ha nem, akkor lelki tényezők állnak a háttérben, ez esetben ne nőgyógyászhoz fordulj, hanem pszichológushoz.
2015. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz? Lelki gond már az is, hogy egészséges gyermekkorral 25 évesen szűz vagyok? Mert akkor pipa :D

A vaginizmusról olvastam már, meglehet, hogy az a baj. A pszichológus viszont naaagyon drága mulatság lenne a jelenlegi helyzetemben :/

2015. jún. 7. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Családsegítő központba ha bemész, hogy súlyos problémáid vannak és pszichológusra lenne szükséged, akkor elvileg oda tudsz járni ingyen.
2015. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!