Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy harmadik személy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy harmadik személy ilyen érzéseket vált ki belőlem, akkor gond van, igaz?

Figyelt kérdés

Lassan 6 éve vagyok együtt a párommal, 2 éve együtt is lakunk. Elég fiatalon jöttünk össze, mindkettőnknek első kapcsolata.

Máskor is éreztem már olyat, hogy kíváncsi vagyok hogy milyen lenne vele, de a gondolatoknál meg is állt a dolog, elképzeltem, és tovább életem az életemet. Viszont most találkoztam valakivel, aki nekem nagyon szimpatikus. Udvarol, de pont olyan tempóban, ami nekem még nem kellemetlen. Külsőre is jobban vonzódom hozzá, mint páromhoz. És teljesen elbizonytalanított, amin még én is meglepődtem, hogy mennyire feltudott zaklatni lelkileg. Sohasem csalnám meg páromat, de ezzel a harmadik személlyel munka miatt elég sokat kell találkoznom, tehát az hogy elkerüljem nem megoldás, és őszintén nehezemre is esne elkerülni, mert jól esik a közeledése. Viszont senkit nem akarok becsapni, se őt azzal hogy fogadom az udvarlását, de esélye sincs, sem páromat azzal, hogy vele maradok miközben másra vágyom, és magamat sem, hogy elhitetem magammal, hogy ez majd elfog múlni és soha többé nem lesz ilyen.

Tudom hogy milyen önzőség ez az egész, hogy egyikőjüket sem akarom elengedni. Várhatnék, hogy mi sül ki az egészből a harmadikkal, de azt sem érezném korrektnek.

Talán az lenne a legjobb, hogyha most szakítanék a párommal, és úgy hagynám folyni tovább a dolgokat, mert hisz ha még nem is lenne semmi a 3. személlyel, ha ennyire el tudott bizonytalanítani, akkor lehet hogy az évek során jön majd valaki más akivel ugyan így járok.

Tanácstalan vagyok. Normális amit most érzek, és együtt maradhatok így a párommal?



2015. jún. 7. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd nem jó ez így, tényleg kellene egy kis külön lét hátha tisztán egyedül ki tudod találni mi legyen, ne őrlödj mert úgy jársz mint az én volt barátnőm!
2015. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Privátba nem írnád meg hogy járt a volt barátnőd? Ha nem gond.
2015. jún. 7. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
minden kapcsolatnak vannak nehéz pontjai. pl tisztába tudnád tenni a helyzetet, ha elmondanád a párodnak. Akkor kiderülne mi van. A reakciója és a viselkedése megmutatja majd a helyes utat.
2015. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!