Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha az első csókom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha az első csókom ittasan csattant el?

Figyelt kérdés
A fiú miközben áttolta a füstöt a számba, nyilván lesmárolt akaratom ellenére. Én annyira nem voltam magamnál, hogy még arra se volt energiám, hogy ellökjem magamtól.:D Nyilván megbántam meg nagyon lesokkolt. Most olyan állapotban vagyok, hogy attól is beparázok, ha valaki hozzámér. Már fiúkkal se merek társalogni, annyira félek, hogy történik valami. Véleményetekre vagyok kíváncsi! Sértő, trágár megjegyzéseiteket hanyagoljátok!

2015. jún. 7. 16:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
tanulj belőle. esetleg kösd ki magadban hogy csak a józancsók a csók:)
2015. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

hát az élet nem olyan romantikus mint a könyvek mesék és képzelet világa,erről tudnék mesélni bőven :,D szóval nem gáz,így alakult.


nincs jelentőssége.Majd lesz még olyan csók amire szívesen emlékszel :D

2015. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Itt a másik probléma az, hogy a városban elég ismert vagyok és ugy-e még fiúbarátom nem volt mert igyekeztem vigyázni magamra, azt mondják a félváros sorba állna értem. :D Szóval nagy a veszélye a felkapott és variált pletykáknak, amit egyértelműen nem szeretnék. Eléggé szégyellem magam miatta, hogy ekkorát hibáztam.
2015. jún. 7. 16:56
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
súlyos hiba, ha azt hiszed sorban állnak érted
2015. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem ezt hiszem, ezek megjegyzések, amiket mások mondtak. :) Természetesen én ezt nem hiszem el.
2015. jún. 7. 17:03
 6/23 anonim ***** válasza:

ismert vagy mint lagzilajcsi,hát ilyen sztároknak végül is vigyázni kell a hírnevükre :D


na jó ne viccelj már nem kim kardashian vagy,mit számít 2-3 tizenéves pletykája lol.Tedd rajta túl magad szevasz.

2015. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
az meg hogy mást mit mond rólad igazán lényegtelen.
2015. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Igyál kevesebbet,hogy tudd mit csinálsz.Beszélni fognak rólad ha mindenkivel flörtölgetsz piásan ,ezt jól jegyezd meg te szupersztár:'D
2015. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Áá mondtam én, sértő megjegyzéseiteket hanyagoljátok. :DD

Na meg ne csavarjátok ki a szavaim. Csak közöltem, hogy nem egy-két ember ismer. Nem vagyok se Kim Kardashian se Lagzi Lajcsi. :D Btw köszi a válaszokat!

2015. jún. 7. 17:28
 10/23 A kérdező kommentje:
Apropó R3ckless Ang3l, te valamit keményen félreolvastál vagy félreértelmeztél. Az illető nekem szökött, nem én flörtölgetek másokkal, sőt.. Nem az a fajta vagyok aki kelleti magát, főleg nem piásan. Történt egy kis baleset, nem kell egyebet kitalálni az egészből. Megértésedet köszönöm!
2015. jún. 7. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!