Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a nemdohányzókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nemdohányzókat, ha a párjuk dohányzik?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 00:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert büdös.
2015. jún. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 opened paradise ***** válasza:
100%

Engem pl. nem zavar.

A pénzt sajnálom,de nem zavar.

2015. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert tüdőrákot kapok tőle.
2015. jún. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha máshol dohányzik, és én a cigivel nem is találkozom, csak a párommal, akkor is az egész testéből, tüdejéből, bőréből áradó keserű füstbűzt, kátrányszagot érezni, és nem egy embert.
2015. jún. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és a szája is olyan ízű, mintha a hamutartót nyalogatnám, és nem egy emberrel csókolóznék.
2015. jún. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Voltam dohanyossal, elso baratom volt, akkor azt mondtam nem zavar. Jelenlegi baratom nem dohanyos, es most mar azt mondom dohanyossal soha tobbet.

Budos, draga, raadasul baromi idegesito mikor az ember idegbeteg a nikotinhianytol. Emellett az ex spermaja is rossz izu/szagu volt. Illetve reggel elso dolog cigi/kave.

Mostanival meg reggel osszebujas, az oral isteni, megmarad tobbezer forint, amit mondjuk kikapcsolodasra kolthetunk es csokolozni is szuper:)

2015. jún. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Én inkább a dohányosoktól kérdezném, hogy őket hogy a francba nem zavarja az az iszonyatos hányingerkeltő kátrányszag, ami mindenükből árad. Egyszerűen elviselhetetlen. Ráadásul aki dohányzik, az az én szememben nem túl intelligens, ha nincs tisztában a káros hatásaival, lásd: büdös gúnyák, cuccok, kocsi, lakás, sárga fogak, körmök, öregedő bőr, bűzlő száj stb. Egy idő után beleivódik az ember mindenébe az az undorító szag. Sajnálom, de nem tudnám elviselni.
2015. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Rövid távú kapcsolatban, ha nem dohányzik, amikor együtt vagyunk: akkor is büdös, hiába mos fogat, érződik az íze. Orálnál borzalmas íze van. Volt pár dohányos pasim hosszabb rövidebb ideig, de soha többet.

Ha akkor is dohányzik, akkor pláne zavar. Épp örülök ennek a törvénynek, ha már sok értelmeset nem tudnak összehozni, hogy megállókban, kocsmákban véééégre nem ezt kell szagolnom.


Hosszútávú kapcsolatban: minden fentebbi mellett a csúnyuló fogak, bőr, a rák és egyéb betegségek esélyének szándékos növelése, ééés még az anyagi része is, ennyi rengeteg pénzt ilyen ártalmas hülyeségre elkölteni.

2015. jún. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem a szag zavar. Arad a szajabol, ruhajabol, a keze is cigiszagu. Az egeszsegugyi kockazatat gondolom senkinek nem kell kifejteni. Igaz a mondas, hogy egeszseg egy van, minden mast meg lehet venni penzen. Apam, aki lancdohanyos, minden hajnalban fel ora hosszat kohog valami embertelen gusztustalan modon, konnye, nyala folyik kozben, 10 lepcsofok utan sipol a tudeje, ha par orat nem tud cigizni, pl. repulon, ember legyen, aki hozza mer szolni, mert kereszbe lenyel. Nekem ebbol a peldabol kiindulva mindenkepp negativ a dohanyos par. Ha esetleg ugy alakul, nem akarom, hogy a gyerekeim ezt lassak, vagy ido elott felarvak maradjanak.
2015. jún. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ami legjobban zavar az egészben, hogy rászoknak...

Mert a ciginél nem élvezed azt a részt, mikor rászokatod magad, majd csak azt fogod élvezni, mikor már függő leszel, kívánod és elszívod.

Akkor miért kell rászokni??

Sok ez nekem.:)

2015. jún. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!