Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha hiányzik a kapcsolatból valami?

Figyelt kérdés

Egyformán csendes, nyugis emberek vagyunk, és pont ez a gond. Én szoktam sorozatokat nézni, irigykedek hogy benne a párok romantikáznak, vagy épp egymásnak esnek az ajtón belépve meg tudjátok... hasonlók.

Én még azt sem tudom elérni a páromnál hogy vágyjon rám. Nem vagyok elég szexi, csak egy kislánynak tart szerintem... pedig nem vagyok az. Bármit teszek azt cukinak találja nem vonzónak. Nagyon bánt ez a dolog de hiába mondom neki, attól semmi nem változik.

De akkor mégis mit kéne tennem?


2015. jún. 8. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad már vele megbeszélni ezt az egészet? Ha nagyon mást akartok, és nem vagytok igazán boldogok együtt (elég, ha csak az egyik fél nem az), akkor lehet, hogy nem is tartoztok össze, és csak húzzátok egymás idejét, és lehet, hogy közben elszalasztjátok azt, akivel igazán boldogok lehetnétek mindketten.
2015. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is kialudt a tűz... :( a szenvedély már a múlté...

heti egy gyors numera a házas élet...

A többi meg a mit főzzek........ mi kell a boltból.... miért sír a gyerek.... :(

Én sem tudom, hogy mit is csinálhatnék hogy jobb legyen...

2015. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tűz azért szokott égni, mert táplálják. És azért alszik ki, mert ezt elfelejtik. Ha egy ékszert megvettél, betetted a szekrénybe, elvan ott, ne fog reklamálni. Ha használod, vagy sem, neki mindegy. Ha egy házastársat megszereztél, nem teheted a "szekrénybe", folyamatosan "használni kell". Hogy hogyan? Na ez a művészet. Olyan nincs, hogy egyszer csak rádöbbensz... Olyan van, hogy hosszabb ideje nem figyelsz. Nem tudod felkelteni a figyelmét? Nyilván nem vagy érdekes. Pedig voltál. Valamit elfelejtettél. Lehet, a másik is. Döntsd el, hogy felújítod (a kapcsolatot), vagy lecseréled. Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai. Te tudod, milyen az egyenleg. Az biztos, hogy az állóvíznek csak hátrányai vannak.
2015. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!