Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jelezzem szűz srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem szűz srácnak, hogy szeretnék testi közeledést?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ő is szeretne majd többet tőlem, de még sosem volt együtt senkivel és azért nekem sincs túl sok tapasztalatom. Hogy közeledjek, miket csináljak, hogy észrevegye és merjen lépni? Nem rögtön szexre gondolok, csak jó lenne pl ruha alá benyúlás és úgy simogatás stb.

Hogy jelezzem, hogy ne ijedjen meg?


2015. jún. 8. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tapints a lényegre!
2015. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nagyon hasznos tanács, köszi...
2015. jún. 8. 15:30
 3/11 A felhasználó ***** válasza:
100%
Kezdeményezhetsz ám te is, nem főbenjáró bűn.
2015. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első barátnőm amikor egymás mellett feküdtünk és csókolóztunk, megfogta a kezem és a mellére rakta. Szép emlék most is, megpróbálhatod te is.
2015. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De hogy?
2015. jún. 8. 15:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetleg mondd meg neki?
2015. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kapd el a bránert! Ez egyértelmű jelzés. :D
2015. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt nekem is szűz pasim. Szépen elkezdtem arrafelé simogatni.
2015. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8.: de még csóknál is alig tartunk, pedig 1,5 hónapja vagyunk együtt... nemhogy arrafele simogassam
2015. jún. 8. 16:18
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Hajrá, csak bátran. Tényleg. Max leállít, ha tele a gatya, de szerintem arra vár, hogy zöld utat kapjon. Nem kell először benyúlni azonnal. Egy esti séta egy parkban, ahol kevesen vannak. Csókolózás közben odadörgölőzni csípővel. Ilyesmi. Aztán nadrágon keresztül simogatni. Kétlem, hogy ne kezdene el keményedni.
2015. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!