Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha tudom, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tudom, hogy az a normalis, ahogy a baratomek elnek, megse tudom megszokni?

Figyelt kérdés
Nekem rettenetes a csaladi eletem. Apam es nagyanyam alkoholista, egesz nap teveznek, isznak, veszekszenek, kb heti 1x furdenek. Anyam rosszindulatu, kotozkodo, irigy no. Mindenkivel kiabal, ok nelkul belekot barkibe, utcan, boltban, barhol. Itelkezik, latatlanuk le.kvaz es lef..szoz barkit. A batyamnak ar a rendorseggel is volt dolga drogbirtoklasert, a hugom 14 eves kora ota blizik, iszik, igizik, most 17, de mar vagy 30 fiuval lefekudt. Egesz gyerekkoromban vertek a szuleim, lelkileg terrorizaltak, nem volt nap, hogy ne tort volna el valami, sose volt Karacsony, vagy szulinap. Aztan elkoltoztem, megismertem a jelenlegi paromat, akinek a szoges ellentete a csaladom. A szulei szeretik, tisztelik egymast, tanult, kedves emberek. A testveri es o is tanultak, sportolnqk, kedvesek, udavriasak. Senki nem kiabal senkivel. Es tudom, hogy ez igy lenne normalis, de neha egy egy dolgot annyira nem tudok kezelni. A ferfiak nyitjak elottem az ajtot, kihuzzak elottem a szeket, le-fel segitik a pulcsimat, kabatomat. Vasarnaponkent csaladi ebed, mindig asztalnal esznek, szepen, szeretetben. Nalunk minden etkezes ordibalassa fajult, ezert leginkabb a szobainkban ettunk. Atjarnak a nagymamahoz latogatni, segiteni, bevasarolnak neki. A nagymama minden latogataskor 10x elmondja ugyanazt, megis mosolyogva, turelmesen hallgatjak. Tegnapelott szuletesnapom volt. Kaptam tortat, ajandekot mindenkitol es leblokkoltam, nem tudtam hogyan kezeljem a helyzetet. Tudom, hogy ok egy normalis, kedves csalad, szeretnek en is ilyen gondoskodo, szereto ember lenni, mert jo hatassal vannak ram, de nem tudom hogyan tegyem. Fel ev alatt, amiota egyutt agyunk tobbet foglalkoztak velem, mint a szuleim egesz eletemben. Jart valaki igy?
2015. jún. 8. 20:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnezest az elirasokert, baratkozom a keszulekkel.
2015. jún. 8. 20:48
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom, hogy ilyen nehéz volt neked... biztosan furcsa számodra ez az új helyzet és ennyi törődés. De örülj neki és élvezd :) Semmi dolgod, csak kimutatni, hogy örülsz és hálás vagy, meg viszonozni, ha van rá alkalmad és lehetőséged. esetleg mondd el a párodnak, hogy ez neked még milyen furcsa, majd ő is támogatni fog biztosan. Idővel meg fogod szokni :)
2015. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Tudom, hogy szokatlan, de próbáld megszokni! :) Ők a normális család, nyilván látják rajtad az igyekezetet, ha így állnak hozzád. Nagyon sok boldogságot kívánok, minden bizonnyal kijár :)
2015. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is jártam így... bár az én családom nem volt ennyire durva, de attól még nem volt igazi család. Mi is külön ettünk, nem nagyon fordult elő családi ebéd, ünnepekkor megpróbáltuk, de mindig kiabálás lett a vége, stb.


Párom családja viszont már két hét után befogadott, úgy bántak velem, mintha évek óta a fiuk párja lennék, mindenben támogattak és igyekeztek minél több szeretetet adni.


Nekem is fura volt, de én már egész megszoktam. :) Lett egy családom. :) Házasodunk, mindenben segítenek, úgy kezelnek szinte, mintha én lennék a 3. gyerekük. Amiben tudok, segítek, de azért még sokszor visszabújok a barlangba, de igyekszem minél kevésbé.

2015. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudom regi de hatha valakinek hasznos A nagymamam anno ugy jart hogy a mostohaanyja a disznoolban altatta es eheztette, es semmi jot nem kapott. Amikor papam elvette ok lettek az uj csaladja, lanyukken szerettek. Es mama megfogadta hogy olyan csaladja lesz hogy csak na. Es igy is lett
2019. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!