Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban igazuk van a barátaimn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igazuk van a barátaimnak, hogy tegyem össze a kezem hogy ilyen barátnőm van? Valóban olyan ritka dolog lenne ez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szépség, el vagyok hízva sajnos, nettó 100 ezer ft. a fizum. Határozatlan vagyok, félek kezdeményezni nem tudok, viszont okos vagyok, nagyon empatikus, nagyon önzetlen, el lehet velem beszélgetni.

A barátnőm nagyon nem házias, nagyon hisztis, néha undok, de nagyon megértő ő is és nagyon csinos vékony azt mondják rá jó nő.

Miért kéne összetennem a kezemet, barátaim szerint, amikor neki is és nekem is vannak jó és rossz tulajdonságaim, szerintem ugyanúgy összeteheti ő a kezét hogy engem megtalált, mint ahogy én.


2015. jún. 8. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
A barátaid csak a csinos külsejét látják,a negatív tulajdonságok csak neked jutnak.
2015. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Mert a csinos vékonyak nem szoktak összejönni dagadt pasikkal, 100ezres fizetéssel...
2015. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Csak azt látják, hogy csinos vékony... erre mondják.

Azt gondolom nem tudják, hogy nagyon hisztis és nagyon nem házias.

2015. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Anyukam mindig azt szokta mindani h "tedd ossze a kezed es imadkozz egy masikert":-)))))))
2015. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
84%

Sztem ez egy nagy hülyeség, h "Összeteheted a kezed értem" elég nagy egóra vall. Ha önzetlen vagy akk sztem ilyet nem mondanál.

A barátaid meg miért szólnak bele a ti kapcsolatotokba? Ha jól megvagytok akk nem kell a barátaiddal foglalkoznod. És a leírtak alapján kiegészítitek egymást.

2015. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ők ezzel arra céloznak, hogy milyen jó neked, hogy egy ilyen nőt dugogathatsz és nem arra, hogy esetleg nem jól főzi a paprikás krumplit.
2015. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A kívülállók ritkán látnak jól kívülről egy kapcsolatot, és ezért lepődnek meg gyakran, ha egy kívülről szépnek látszó pár szétmegy.
2015. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
6. De ez a fontos egy kapcsolatban, hogy milyen jó nőm van, milyen jó nőt dughatok? Ez a legfontosabb?
2015. jún. 8. 21:53
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ez a legfontosabb, de nyilván ők erre értik.

Amúgy ha jó egy kapcsolat, mindkét fél örülhet, hogy megtalálták egymást.

2015. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha belegondolsz,hogy nagyon sok férfinak még csak nő sem jut soha életében,akkor azért elég mázlista vagy.
2015. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!