Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja szakítottam egy lánnyal akit nagyon szerettem az ő viselkedéséből és tetteiből adódóan (nem megcsalás) adódóan amit a szakítás előtti utolsó hétben keményen űzött. Miután szakítottam a mai napig minden nap rámír s hív... de minden nap... megkértem többször is h hagyon békén de makacs :P mintha fel se fogta volna ...így hát nem válaszoltam az üzeneteire de úgyis írt folyamatosan aztán egy nap buli után ahol ő is ott volt kaptam egy smst h ő megy haza h nem zavarjon...másnap kapok kb egy regényt h bocsánatot kér mindenért s fontos vagyok neki s ki akar békülni stb. Igazából még mindig szeretem nem kell más de nem értem most már mit akar hol azt írja h bár kibékülnénk hol pedig azt hogy nem tudja mit csináljon miután megírta a bocsánatkérést ez megtörtént szóba is... megéri kibékülni ? szeretném kikérni véleményetek :)
2015. jún. 9. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Buta, éretlen liba.

Mondd el neki még egyszer, hogy ennyi volt. Ha nem érti meg akkor pedig ignoráld. Vagy ha neked ő kell akkor hajrá

2015. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
az, h megéri-e, sztem inkább függ attól, h mi volt az oka a szakításnak (mit csinált). Ez a mostani viselkedése nem kicsit gyerekes, de az tisztán lejön nekem belőle, h Téged akar.
2015. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Mi volt a kiváltó ok amiért megharagudtál Rá?

37F

2015. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nicknévből ítélve, 19 igy a csaj is korabeli lehet

fiatalság = bolondság

2015. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Doktor Úr kérem, olyan bizonytalan vagyok… vagy mégsem?- esete


1. taálkozz vele egy csendes helyen. Beszéljétek meg mi volt a gond, ha úgy láttod, hogy helyre lehet hozni és csaj is benne van , akkor békülj.


Minden más esetben lépjetek tovább, mondd meg ne írjon, ne hívjon, ha bulin látjátok egymást nem vagytok idegenek, de nem fogod keresni a társaságát, csak ha véletlen úgy hozza, és ilyenek miatt ne írjon bocsánat kérő leveleket.

2015. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19F vagyok s ő 18 épp azon vagyok hogy megbeszéljem vele az ok amiért szakítottunk hát nem részletezem komolynak komoly volt csak irtó makacs még a végén én voltam azért a hibás amit ő tett :P:) megbeszélni vele nem lehetett ..úgy értelmeztem az üzenetei s a szavai alapján hogy 2 hónap alatt átgondolta :) de nem tudom érzem a hangjába a bizonytalanságot :) kicsi kora óta ismerem annyira hogy tudjam ... köszönöm a válaszokat :)
2015. jún. 9. 12:14
 7/7 A kérdező kommentje:
De attól , hogy régóta ismerem még nem tudom mit érez :) próbáltam továbblépni ha tudnátok akivel össze akartam jönni szinte megtépte :P s adtam a csajszinak egy ártalmatlan puszit ... nem voltam vele együtt nehogy már beleszóljon h mit csináljak ... persze azzal a csajjal nem össze a dolog de na :P érdekes volt vagy elvoltam bulizni többször is láttam h ott van valahogy mindig kiszúrtam de ami üzeneteket irt ő nem érez semmit ...tudta jól h én igen s még mindig... táncoltam jó pár csajjal ismerősökkel ( nem tudom hol tilos ha szingli vagyok de érdekes) s tartotta a jelenetet h neki nem kellek s hogy miért nem táncoltam vele :P ..s csomó apróságok... szerintem is picit gáz volt amiket csinált de megmondtam te tetted elviselhetetlenné a kapcsolatunkat..de ő bátran állította dehogy :P
2015. jún. 9. 12:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!