Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én reagálom túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés
Nemrég eltört a bokam és ágyhoz vagyok kötve, egész hétvégén itt volt nálam pasim mondta h jövő hétvégén is jön, de tegnap mondta h nincs kedve bent lenni ilyen időben, és h úgy sétált volna multkor is és h lehet elmegy haverokkal vhova, én meg ki akadtam h inkább másokkal van minthogy velem legyen, eddig se ment sehova, mert mindig együtt voltunk, és sehova se akart menni, most meg h nem tudok menni sehova egyből menne. Én a helyében ha vele történt volna ez vele lennék és kitartanék mellette h ne érezze magát rosszul h most nem tud menni sehova.. De én úgy érzem h nem is vagyok neki elég fontos:( nem szeret eléggé h így is kitartson mellettem.. Meg eddig mindignnála voltunk én mentem hozzá, most meg sztem ez is a baja h neki kell jönni.. De átgondoltam már és majd mondom is neki h menjen csak, csak én nagyon rosszul fogom érezni magam h ennyire nem érdekli h én hogy érzem magam. Egész héten csak arra várok h végre láthassam, de ezek szerint ő ki bírná nélkülem..
2015. jún. 9. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!!

Szerintem nem reagálod túl a dolgokat, elég buta dolog ez a barátodról. Felvetődik bennem a kérdés, hogy mennyire szeret téged. Szerintem szakíts vele, mert nem érdemel téged, keress olyan pasit, aki ugyanúgy szeret, mint te.

Esetleg beszélni kellene vele, hogy ezt miért tette.

Legyen szép napod, jobbulást!!! :)

2015. jún. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) de szakítani nem fogok vele 1 ilyenért, max majd Vhogy megbeszéljuk, de szeretem és bármit is tenne nem tudnék szakítani vele
2015. jún. 9. 09:04
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen. Jobban átlátnád te is a dolgokat, ha választ adna a miértjére (a legjobb persze az, ha őszinte).

Majd írd meg, hogy mi lett. :)

2015. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A "kitartás" egy dolog, nem mindenkinél egyformán érték a szolidaritás (nálam sem annyira - legfőképp a fordítottja tud zavarni, amikor a másik bevállalja, hogy neki is sz.r legyen, pusztán azért, mert nekem sz.r).

Mondjuk, ha egész héten nem láttam a barátnőm, vele tölteném a hétvégét kint is, bent is - bokatörés esetén nyilván bent.


Viszont nekem úgy tűnik, mintha kissé háttérbe lennél szorítva ebben a kapcsolatban, nemcsak ezen a hétvégén.


"bármit is tenne nem tudnék szakítani vele"

Így bármilyen viselkedést megengedhet magának a barátod...

2015. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most komolyan, lázad a papucs és nem tudod letörni?

Eleve elég komoly probléma, hogy nem hagy neki életet magad mellett. Másrészt ha a hétvégén szán rád is időt akkor nyugodtan el lehet engedni kikapcsolódni. Nem vagytok összenőve. Neki is kell magánélet. Hozzád is átmehetnek barátnők is. Azt meg ne mondd, hogy a 21. században halálra tudod unni magad otthon.

Másrészt a végén az érzelmi zsarolás meg már az a kategória, hogy ha ezek után nem menne egész hétvégén azt is meg tudnám érteni.

Hány éves vagy? 15?

2015. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy mielőtt megy a haverokkal ugorjon fel hozzád, segítsen valamit. Ha erre nem hajlandó, csak haverokkal menni.. én nem tartanám meg. A férfiak nehezen viselik egy beteg, pláne tehetetlen nő látványát, ezért valamennyire érthető, hogy ha nem akar egész nap az ágyad mellett ülni, de ha szeret, akkor megoldja, hogy tudjon segíteni bevásárolni, vagy bármiben, amire egy fekvő betegnek szüksége lehet, utána meg tényleg engedném haverokkal, menjen, mert mindenkinek szüksége van saját életre is a közös mellett.
2015. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

4.


Nem hiszem, hogy a kérdező lenne háttérbe szorítva:


"eddig se ment sehova, mert mindig együtt voltunk, és sehova se akart menni,"

2015. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7.


"eddig mindignnála voltunk én mentem hozzá"


Így én se akarnék sehova se menni.


Az viszont tény, hogy nem tudunk túl sokat a kapcsolat részleteiről. Épp ezért fogalmaztam óvatosan a háttérbe szorítást.

2015. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem is az átlagosnál nagyobb az igényem a független időre és térre, akkor is, ha kapcsolatban vagyok.

Maradok annyiban, hogy kevés információ derült ki a kérdező kapcsolatáról. Majd megbeszélik és meglátják, a jövőben mit hogyan.

2015. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Háát, a pasid vagy lusta, vagy megszokta , hogy kiszolgálod vagy egyszerűen nem a gondoskodó fajta, aki nem tart ki a rosszban veled.


1. Az érzelmi zsarolás nem fog müködni

2. mondd neki mejen nyugodtan, te is áthivod a barátnődet, vagy anyád, akármi, vagy régóta szeretnéd megnézi xy filmet, amit ő ugye szeret. kívánj neki jó szórakozást.

Aztán majd úgy is meglátod érdemes-e ezzel a pasival maradni.

2015. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!