Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A párom ebben a hónapban kezdett dolgozni, 8 órázik. Én 3 órát dolgozok egy nap, mellette 3 óra iskola, de gyakran 6-7 órákat bent vagyok hétvégén is. Az elmúlt 2 hétben pl minden szombatom és vasárnapom a munkában töltöttem. Meg mellette enyém a teljes házimunka, a bevásárlástól a mosásig, sajnos mosógép híján kézzel mosok.

Anyagilag nem állunk jól, késik a fizetésem, már a saját tartalékpénzemből vásárolom magunknak a kaját.

A barátom azt az elvet vallja, hogy ne kelljen gyakran boltba venni, inkább vegyünk két halom cuccot egyszerre, aztán sajna a fele kidobódik, meg heti 2szer 10 ezret hagyunk ott.

Én inkább megyek két naponta, de veszek csak annyit, amiről tudom, hogy elfogy.


Ebben nem tudunk megegyezni.


Kinek van igaza?


2015. jún. 9. 15:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Gyalog járunk boltba, nincs messze
2015. jún. 9. 15:53
 2/13 A kérdező kommentje:
én már régóta dolgozom
2015. jún. 9. 15:54
 3/13 Mumusan ***** válasza:
84%
A nem romlandó cuccokat havonta 2x veszem, nagyobb tételben. A többit 2 naponta. Pékárut ha kell naponta.
2015. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kajáról van szó most épp, és azon belül is ami romlandó.
2015. jún. 9. 15:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Addig míg egyikőtök sem gondolkozik, addig egyikőtöknek se.


Addig mig nincs mosógép addig nuku átlagbevásárlás. Majd ha lesz mosógép utána lehet a TesCO, AUCHan SPAR járat nagybevásárlás.

2015. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet mosógép, nincs hely az albérletben.
2015. jún. 9. 15:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Örülnék, ha a bevásárlás lenne életem legnagyobb problémája... De egyébként én is inkább gyakrabban megyek, hogy ne kelljen kiszórni fölöslegesen cuccokat, meg kollégiumban a hűtő sem éppen nagy...
2015. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vannak sokkal nagyobb problôémáim is, nyugodj meg
2015. jún. 9. 16:07
 9/13 Mumusan ***** válasza:
83%

Kajáról beszéltem én is. Hidd el, a konzerv, tartós tej, liszt, cukor, rizs.... nem romlandó ;)

Amint írtam, a többit 2 Naponta.

2015. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, azért nem kell leharapni a fejem, amikor éppen egyetértek veled!
2015. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!