Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az hogyha nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogyha nem akar megölelni semmi puszi se semmi? 19\F

Figyelt kérdés
:-(

2015. jún. 9. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél, hogy elgyengülne és rád vetné magát. Igy inkább hátra lép:) Én a helyedben inkább örülnék, ha egy nőnemű lényből ilyet kivált egy fiú:)
2015. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint a párom bocsiii... Nem az a baj, hogy nem szeret azt ne írjátok. Lehet, hogy nem meri??
2015. jún. 9. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre próbáltalak rávezetni:D Én a helyedben inkább örülnék, és nem szomorkodnék:D
2015. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi csak én szeretném hogy vegyem rá??
2015. jún. 9. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha tőle kérdeznéd meg?Hitelesebb választ kapnál mint itt bárkitől.

F40+

2015. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 Érintésekkel, sok apró "véletlen" érintéssel:D vagy ha 5 cm-re vagytok egymástól és érezni fogja a parfümöd illatát. Az egy nőt mindig beindít:D
2015. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha csak arról van szó hogy nem meri, kezdeményezz te eleinte
2015. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké kösz...
2015. jún. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!