Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi az igazság? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi az igazság? Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Én és a barátom már 6 éve együtt vagyunk. Ez alatt az idő alatt voltak apróbb megszakítások veszekedések miatt, de pár nap múlva kibékültünk. Kétszer volt olyan, hogy azt mondtuk végleg szakítunk, de egy idő után megint egymásra találtunk, mert még csak szerettük egymást.


Már együtt lakunk és nem is volt semmi baj, de pár hete mindig előjön egy probléma. Ha bármi apró dolgon összeveszünk, ő mindig a múlttal hozakodik fel.


Olyanra gondolok, hogy hétvégén összeültünk a haverokkal (akiket szintén 6 éve ismerek), a barátom pedig amikor mentünk haza akkor összeveszett velem, mert hogy ő meg van róla győződve, hogy én kacsingattam meg puszit küldtem a haverjának, akit 10 éves kora óta ismer... És totál kifakadt, hogy ő nem tud bízni bennem, ő nem tudja túltenni magát a múlton (pl volt egy olyan este amikor nagyon összevesztünk, vérig sértett, ezért nem engedtem hogy velem aludjon, ő meg zokon vette hogy én szívtelen vagyok hogy hagyom a földön aludni), hogy ő emiatt nem kéri meg a kezem, stb.


Másnap meg bújik oda hozzám, hogy sajnálja, nem úgy gondolta, ő mindennél jobban szeret engem, tehát kb mintha nem is az az ember lenne...


És az van, hogy most már tényleg _minden_ piti kis dolgot erre fog, hogy ha nem jön el velem a szüleimhez, ha ő nem megy el bevásárolni, ha nem hajtja le a wc ülőkét, az azért van, mert nem tette túl magát a múlton... De közben meg azt hajtja hogy szeret, meg úgy is viselkedik, leszámítva ezt, amikor vitatkozunk...


2015. jún. 9. 21:05
 1/3 Chopen ***** válasza:
Szerintem hagyjátok békén egymást, mindkettőtöknek jobb lesz.
2015. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azért mégis kíváncsi lennék, hogy mi ennek a lélektani oka, mi ezzel a célja... Mert amikor rákérdezek akkor nem mond semmit, csak hogy ő így szeret, úgy szeret.
2015. jún. 9. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Manipulál, mellette brutálisan féltékeny, hisztizik és zsarol.

Ha nincs kedve valamihez, elég csak a múltat emlegetnie.

Te komolyan egy ilyennel akarsz lenni?

2015. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!