Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek szociopata a párja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szociopata a párja és van közös gyerekük, az hogy viselkedik a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Mármint a szociopata apuka milyen a gyerekkel?
2015. jún. 9. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
jó dolog a gyerek csak rágós
2015. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Szerintem az ilyenekből kerül ki nagyrészt a gyerek és feleség bántalmazó. Nyilván van ellenpélda is,de ez a jellemző.

Miért kérdezed?

2015. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1: Hiiiiiiiiiiijjjjjuuuuuuuujjjjjj!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDD
2015. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

jo nagy hülyék vagytok. a szociopata nem őrült, sőt. saját érdeke ellen sosem tesz. a legtobb szociopata kiemelkedő tejesítmányt nyújtó sikeres ember. az életben nem bántaná a családját. a gyerekét pláne. akkor sem, ha nem érez különösebb dolgot irántuk, de az eszével tudja, hogy számára hátrány, hha árt nekik.


szerintem a kérdésben szereplő apuka nem szociopata, hanem szimpla agresszív állat.

2015. jún. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Èn azt nem irtam, hogy agressziv a gyerekkel hanem pont azèrt kèrdeztem mert a családomba van egy ilyen ember és nekem is feltünt hogy kifejezetten jól bánik a gyerekkel csak asszonyt tartja lelki terrorban, hol bübájos vele aztán megbántja, nem engedi sehova mert fèltèkeny, közbe meg ö csalja a nöt ès simán tagadja. Mondta nekem hogy semmi lelkiismeretfurdalása nincs. Ès egyik szavába nem szeret senkit aztán meg olyan megnyilvánulásai vannak hogy dúl a love köztük.
2015. jún. 10. 09:53
 6/7 anonim ***** válasza:

hülye vagy te,30 akármennyi


én is ismerek,lelki roncsok, az ilyenek,magának árt a legtöbbet ha tudnád miről van szó :,D mert egy végtelenül gyenge beteg lélek.csak szánalmas inkább


túl sok filmet nézel ezekről a debil barmokról.

szomszédom is az.Azt hiszed Rokefeller család mindegyik vagy mi a f****sz?:D



és a gyerekét is simán besározza hazugságokkal,idióta baromságokkal,Ellop dolgokat,kirúgatja magát,piti marhaságért...:D és az állandó hazugságok ami jó részének nincs is értelme.NA ez jellemzi kb,semmi extra.


én mondjuk bírom őt :,D mert legalább vicces,nekem jó előre köszön mindig :D


igaz az beteg aki ilyennel összejön...amúgy az a fickó nem is biztos hogy szociopata.


túl unalmas ahogy leírtad :D inkább csak egy férfi aki főnök a családban :D

2015. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

dinka barátom, a szociopata, meg az antiszociális nem egészen ugyanaz.

ugye ezek pontosan vannak definiálva.

Akit te leírtál konkrétan egy antiszociális idióta.

a legtöbb szociopatát egyébként fel sem ismered, ugyanis éppen az a lényeg, hogy nincsenek érzelmei, sem bűntudata, viszont jól tudja ezeket szinlelni. profi manipulátor. Álltalában keverni szokták ezeklet a fogalmakat tudom jól, de attól még hülye maradsz.

2015. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!