Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm dolgozik és a baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm dolgozik és a baráti társaságához tartozó fiú haverja viszi el dolgozni, mert így nem kell buszoznia és korán kelnie. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ez olyan dolog, aminek nem kell jelentőséget nyilvánítani vagy szóljak rá, hogy ne üljön be más mellé a kocsiba?

2015. jún. 9. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
hülye vagy :D
2015. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
örülj neki megsporólja a bérlet árát
2015. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Rendes a sráctól.

Vagy inkább mászkáljon a párod kora reggel egyedül?

Férjemet olykor hazahozza a munkatársnője, így egy órával korábban hazaér. Féltékenykedjek?

2015. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne ülhetne be egy haverja mellé a kocsiba? Arab vagy?
2015. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%

Jó,persze mondhatjátok,hogy hülye meg féltékeny a kérdező.De tudjátok ti,hogy mi történik az autóban vagy hogy mit beszélnek???

Vagy hogy tényleg minden reggel munkába mennek??

Én hallottam már furcsa dolgokat…

2015. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

nem idegen mellé ül be a kocsiba, egy barátja viszi

semmit nem gondolok erről, rendes a barátjától a barátnőd meg jó hogy ezt választja a buszozás és a korán kelés helyett, teljesen érthető

vagy attól félsz lesz köztük valami?

2015. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Van egy kolléganőm, aki rendszeresen végigsétál egy autóút melletti szakaszon munkából hazafelé, egyedül, nem tud másfelé menni. Mesélte, hogy párszor leszólították idegenek autóból, mert könnyűvérű nőcskének gondolták. A te barátnődnek legalább ettől nem kell tartania, elviszi egy ember, akit ismer és megbízik benne. Gondolom, te nem tudnád vinni, mert akkor megtennéd.
2015. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%

Hát, én erről azt gondolom, h manapság már egy nő szemében nem is vagy férfi, ha nincs kocsid. Ehhez persze hozzátársul rögtön, h köteles vagy őt furikázni, és költeni rá a benzint.

Hadd ne mondjam, h miért alakult ki ez a világkép a nőkben (amerikai média agymosó hatása).

2015. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

csak szólok,hogy nekem egyszer így szedték el az egyik nőmet, igaz nem bántam,mert azért nem is volt kár,de csak szólok

ott is csak baráti kocsikázásnak indult minden délután

2015. jún. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%
En nem igazan hagynam de nem mondanam konkretan meg neki. Valahogy bukroltan vezesd ra, vagy pedig vegyel egy kocsit :)
2015. jún. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!