Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek, hogy nem bírom a barátait?

Figyelt kérdés

Alapvetően az a bajom, hogy visszahúzzák a páromat, mert a barátai azok a tipikus mókuskerék forgató emberek, akiknek halvány fingjuk nincs a világról, ami körülveszi őket. Azzal képzelik el az életüket, hogy elmennek dolgozni hétköznap, utána otthon gépeznek meg TV-t néznek a párjukkal, hétvégén meg elmennek berúgni és "szórakozni".

Önmagában ez nem érdekelne, de a barátnőmet állandóan azzal húzzák, hogy "fiatal vagy, most kell élni" meg "minek tanulsz annyit? egyszer élünk"...tudjátok, ezek a tipikus 40 éves korukra megsavanyodott emberek csak még huszonévesek.

A barátnőm meg megy, mert nincsenek más barátai és sokszor én vagyok a rossz, mert dolgozom és "túl komolyan veszem a dolgokat". Persze, a párom tudja, hogy jól csinálom, mondani is szokta és ő is próbálja. Csak nem értem, hogy akkor miért nem vált baráti társaságot,ha tudja, hogy ami van, az rossz? Ha így megy tovább, megunom és vagy a barátait cseréli le vagy engem. Számomra a szórakozás mást jelent. Utazást, túrázást, éttermet, igényes szórakozóhelyet ahova nem inni jársz, hanem táncolni, igényes emberekkel akik nem hánynak melléd vagy extrém sportolást, önkénteskedést...engem ez szórakoztat.


2015. jún. 9. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond el ezt így neki.
2015. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

mutasd meg neki ezt a kérdést,ebben minden benne van ami a bajod.


most azt hogy elmondod hogy a barátai nyomorultak,nem oldaná meg

bár az is tény,mindenkinek más a szórakozás,és ő is úgy él ahogy akar...ha ő élvezi a piát a bulit

akkor csinálja

bár a nők maguktól nem tudják sokszor mi a jó,így célszerű megmutatni az irányt

ez is igaz


te döntésed

2015. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De ez az, hogy elmegy a buliba, a barátai sík részegek, ő meg nem iszik, mert utálja a piát.

Nem tudom, hogy minek lóg velük.

2015. jún. 9. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,szüksége van "barátokra".Nyilván őket már régóta ismeri,nem akarja már eldobni őket,új barátokat kell szerezni stb…

Én elég fiatal vagyok(21) de énis ilyesmi vagyok mint te kérdező.Ezért is nagyon kevés a barátom,egy kezemen megtudom számolni hányan vannak.

A legtöbb velem egykorú olyan mint a párod barátai, ivás,buli és semmi más.Én nem vagyok ilyen ezért nemis barátkozok ilyenekkel.

Próbáld vele megbeszélni tényleg.Találj ki több közös programot stb… De a legjobb ha ezt így elmondod neki.

1-es voltam

2015. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd el azt neki, amit itt leírtál, de ne kényszerítsd rá, hogy lemondjon a barátairól. Neki nyilván valamiért ők is fontosak.
2015. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mumusan ***** válasza:
Ha csak nagyritkán jár el velük akkor feleslegesen téped magad. Vidd el táncolni, szerezzetek közös barátokat.
2015. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak fokozatosan megy,ne sürgesd és főleg ne állítsd választás elé.Türelem.
2015. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!