Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy újra felkelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy újra felkeltsem az érdeklődését és belém szeressen?

Figyelt kérdés
Párommal másfél éve vagyunk együtt, de mostanság egyre többször vannak vitáink és tudom hogy nem érez úgy, ahogy annak idején, de azt is tudom, mert mondta, hogy szeretné ha újra úgy érezne, ezért tenni akarok, de nem tudom hogyan. Nem tudom mi lenne jobb, ha túl sok mindent szeretnék együtt, akkor lehet hogy tolakodónak érezné, vagy megunná, ha pedig tartanám a távolságot hogy titokzatosabbnak tűnjek, akkor meg lehet azt hinné feladtam.
2015. jún. 9. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak egyikőtök hajlandó tenni ezért, akkor halott ügy.
2015. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mumusan ***** válasza:

Közös buli, csini ruha...otthon se mackó nadrág :)

Kevesebb vita, több szex.

2015. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!