Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha valaki kategórikusan kijelenti, hogy csak fiú gyereket szeretne? (vagy épp azt hogy csak lányt) Mennyire gondolhatja valaki ezt komolyan?

Figyelt kérdés

Közelebbről most érintett csak ez a téma, így értetlenül és ledöbbenten állok a kijelentés előtt.

mostani párom írta ezt. idáig erről nem esett szó, csak a közös gyerekről. De arról, hogy csak fiút szeretne, nem tudtam :O

nem tudom mitévő legyek. Persze beszélek vele erről, ha lenyugodtam....

Nekem egyébként egy 8 éves fiam van az előző kapcsolatomból....

37/N



2015. jún. 10. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy nem normális, ne haragudj. Mintha ezt előre el lehetne dönteni. Vagy befolyásolni bármilyen módon. Mi, ha fiút szeretne, de születik egy lányotok, nem fogja szeretni és elhagy? Vagy megvádol boszorkánysággal és lefejeztet? Kicsit középkorias gondolkodásnak érzem az egészet, ha a gyerek neme fontosabb, minthogy egészséges és boldog legyen...
2015. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! eléggé friss ez az infó, ezért nem is tudok hozzá fűzni semmit.... a részletekről. Persze én is nem normális dolognak tartom....

változhat ez valamit? mármint nála.

2015. jún. 10. 11:51
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy marhaság... gondolom elmúlt már 12 éves....

és ha lesz gyerek, és lány lesz?

Én nem kockáztatnék a helyedben.

2015. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

szerintem se normális, mint ha te döntenél a születendő gyerek neméről

az egy dolog, hogy jobban örülne egy fiúnak, de hogy lányt nem akar...

a kijelentésétől függetlenül valószínűleg akkor is szeretné a gyereketeket, ha az lány lenne, csak egy fiúnak jobban örülne

legalábbis remélhetőleg

mindenképp beszélj vele, jó lenne tudni miért akar mindenképp fiút és ellenkező esetben hogy reagálna

2015. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én sem kockáztatnék a helyedben, ha komolyan így gondolja, akkor kalap, kabát, nézni kell más -normális ember- után.
2015. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Bence_ ***** válasza:
35%

Mivel az emberben az egy nagyon fontos törekvés, hogy "maradandót" alkosson ezért sok férfi csak a fiú gyermeket tekinti jónak. Mert az az "ember" illetve az viszi tovább a nevét.

Élet más területén is ilyen hagyományos?

2015. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd neki, hogy addig próbálkoztok, amíg fiú nem lesz, és akkor megálltok. Vedd viccesre a figurát! :) (ez csak az én szerény véleményem)
2015. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

Amikor még csak terveztük a gyereket, én is kijelentettem, hogy én csak lányt szülök, nem lesz fiam. Férjem utólag bevallotta, hogy rettegett az ultrahang előtt, hogy mi lesz a reakcióm, ha esetleg fiú. Kislány lett, de azért nyílván imádnám akkor is, ha fiú lenne. Tervezésnél még minden nő "megálmodja", hogy mit szeretne, de a normálisabbja annak örül ha megszületik és egészséges.

Van egy ismerős pár, ahol szintén nagyon kislány akartak a szülők. Fiuk lett, a lány hetekig sírt mikor megtudta, most már persze imádja a srácot, de az apa nagyon nem foglalkozik vele, rossz nézni, egy kislánnyal tuti nem így bánna.

2015. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az utolsónak írom főleg: ez ma reggel jött elő, mert az exnek kiderült, hogy lett egy lánya mióta az új párjával van. Viszont párom mondta, hogy milyen kitolás ez a csajjal, aki mindig is fiút akart, mert a lányok olyan nyafogósak...stb.

De mindketten siettünk, nem volt módunk tovább beszélni.... de belegondoltam, hogy annak, aki otthagyja a fülig szerelmes párját egy másik miatt, összejön a gyerek mással, holott az előző kapcsolatában gyereket se akart....nekünk meg, mint "szenvedő félnek" akit elhagytak.... annak nem :(

erre írta, hogy de lány lett.....szóval a csaj se kapta azt, amit akart.

Én írtam erre, hogy nekem mindegy volna....

erre Ő, hogy : csak p*cse legyen....

na ekkor akadtam ki.

2015. jún. 10. 13:48
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy máris terhes vagy, azért érint ez ilyen érzékenyen? Szerintem semmi hátsó mögöttes szándék nem volt abban, amit mondott....
2015. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!