Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 évig vártam rá, majd az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 évig vártam rá, majd az első nap kiderült, hogy nem működik. Vélemény?

Figyelt kérdés
Van egykisfiam, 2011-ben még volt férjem. Fiam 2010 végén született. Férjemmel eltávolodtunk, neki barátnője lett, de bébi miatt együtt éltünk. Beleszerettem akkor valakibe. Elmondtam neki. Beszélgettünk kb 3 órát, majd elvitték a rendőrök börtönbe. Szerelmesek voltunk. Rá egy hónapra fiammal elköltöztem férjemtől, beadtam a válást. Szerelmemhez jártam be beszélőre, heti 3-4 levelet írtam, gondoskodtunk egymásról a lehetőségekhez mérten maximálisan. Kimért, erős férfi volt mindig. Megvártam. Meg volt az időpont, hogy június elsején, nyolc órára itthon lesz nálam. Előző éjjel alig bírtam, úgy vártam. Majd jött, a megbeszélt 8 helyett 11-re. Mondta, hogy a volt nejénél volt letusolni, enni. Tudom, hogy utálják egymást, csak a közös gyerekük miatt, de akkor is, meglepődtem. Szeretkeztünk, mondta el kell mennie dolgozni, mert ismerőse talált is melót. Délbe elment, mondta, nyolcra jön. Nyolckor este felhívott, hogy még dolgozik, reggelig muszáj még ott valamit. Reggel felhívott, hogy kiosztotta a volt nejét, mert flegmán beszélt ővele. Kérdem tőle, mit keresel ott, miért nem itthon vagy? Mondja, hogy ott aludt a nejénél, de reggel megy is külföldre, két hét múlva jön. Mondom neki, Úr Isten, mit alszol te ott? Mert hogy az ő háza is. Tényleg nincs ott, és azóta, mióta "külföldön" van, ki van kapcsolva. Állítólag azért olyan fontos ez a munka, mert kell a sok pénz, mert gyereket akar velem. Kérdem én, bennem van a hiba, hogy négy év után egy óra találkozás(szex) elég kiábrándító számomra? Meg akarom neki mondani, amint megjön, hogy felejtsük el egymást. Nagyon szeretem, de ez nonszensz.
2015. jún. 10. 11:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul életem legrosszabb szexe volt. Nem mondtam neki, mert a szerelem szerintem sokat számít. De négy évig azt leveleztük, hogy majd milyen lesz az első, volt, hogy 7 oldalban írta meg, volt hogy én 4 oldalban. Ő csak feküdt, vagy épp kutyapózba, húzta a hajam, durva volt. Azt hittem elsírom magam. Hogy lehetek ekkora világ barma...
2015. jún. 10. 11:48
 2/19 anonim ***** válasza:
már ott hagynod kellett volna, hogy börtönbe került
2015. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Téged nagyon csúnyán átvertek. Keress egy olyat, akire nem kell várni. :) 4 évig szépen ápolgattad, ő meg lelépett.
2015. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Mumusan ***** válasza:
Azt hiszem a tanulópénzt busásan megfizetted..
2015. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól átvágott. A helyedben be sem engedném tobbé az ajtón, szoba sem állnák vele. Nagyon rosszul csináltad, hogy vártál rá.


28N

2015. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szépen át lettél verve, és sajnos a pasi semmit nem érez irántad. Ez totálisan egyértelmű. Biztosan vele leveleztél? nem lehet, hogy az ő nevében valaki mással?
2015. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Bence_ ***** válasza:
82%

Magad miatt vártál. Ezt a döntést hoztad.

A

Az új élmények tudatában értékeld újra.

Mivel ez az eredmény nem tetszik ezért változtass.

2015. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az elején két évig küldött ügyvéden keresztül havi 100 ezer forintot. Majd egy évig semmi. Lett egy cégem, onnantól kezdve ő kért mindig. Úgy voltam vele, hogy közös, miért ne?! Kb havi 200-at utaltam mindig az ügyvédjének, de kb hetente kért ilyen ötven körül. Kijött a börtönből, kb 100 ezre volt. Mondta, hogy hamar kell neki pénz, mert tartozik 500-zal valakinek, és hogy szeretné, ha normális család lennénk mihamarabb, értsem meg, bele kell húznia a munkába. Kért 100 ezer forintot, akkor láttam utoljára.
2015. jún. 10. 12:08
 9/19 anonim ***** válasza:
Én nem is keresném, majd rájön magától is, hogy felejtsen el.
2015. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

szóval csak a pénz miatt kellettél, kihasznált és legközelebb max akkor fogod látni, ha megint pénz kéne neki

remélhetőleg tanultál az esetből és nem hagyod magad kihasználni többé

2015. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!