Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a baratomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a baratomnak hogy ne bantsam meg?

Figyelt kérdés

Elore bocsanat az ekezetert.

Arrol lenne szo, hogy a parom cipoje nagyon zavar. Nem tudom mit csinal vele, de mar ugy szet van szakadva hogy hihetetlen. Es hordja! De most ugy kepzeljetek el, hogy nem kicsit,hanem brutalisan. Az orran nincs anyag, oldalt szetszakadva es retkes. Van masik cipoje is, de megis ezt hordja! Mar szegyellek vele barhova is menni. Mar anyukam is mondta nekem hogy mamam mondta neki hogy milyen koszos a cipoje.

Es engem is elegge kiabrandit. Mar celozgattam ezerszer hogy na mikor latom mar a masik cipodet? Meg hogx tudtad igy szetszakitani, de nem veszi a lapot...

Hogy szoljak neki hogy ne bantsam meg?


2015. jún. 10. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
én mindig megmondom neki a tutit... bár mi már 4 éve járunk.. a pasik ilyenek :S
2015. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolatotok, szerintem nyugodtan meg lehet neki mondani, hogy érted, hogy ez a legkényelmesebb, de egy kicsit legyen már igényes magára. Nm hiszem, hogy épelméjű ember ezen annyira megsértődne.
2015. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez most miert feltetel, hogy nem szabad megbantani? Max megbantod, es ha nem hulye annyira, akkor rajon, hogy te csak jot akartal neki.
2015. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki simán, hogy vegyen már egy új cipőt mert ez gáz. Vagy nézd meg mekkora és lepd meg egyel.
2015. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vennk neki egy másik cipőt úgy meglepibe.Ha én barátomnak veszek cipőt le nem esik a lábáról
2015. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!