Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megbocsájtható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megbocsájtható?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a párommal, 24-25 évesek vagyunk. Elég komoly kapcsolatnak tűnik, csak...


Rajtam kívül neki egy komoly kapcsolata volt, 3 évig tartott, az első volt neki. Aztán jöttem én, és a srác kicsit bepánikolt, hogy jajj megint komoly kapcsolat, ő még "kalandozna" stb. A lényeg, hogy kiderült, hogy más lányokkal flörtölgetett neten (előben sose), ez persze nekem rohadtúl fájt.

Úgy döntöttünk megbeszéljük, akkor azt mondta, hogy csak megijedt egy újabb komoly kapcsolattól, és csak kiváncsi volt másokra, de rájött, hogy ez hülyeség, mert senki nem ér annyit, hogy kockáztassa, hogy elveszítsen és velem tényleg el tudja képzelni, hogy házasság, gyerekek stb...


Nagyon szeretnék hinni neki, de félek, hogy nem tudnék megbízni benne...


Amúgy minden tökéletes a kapcsolatunkban ezt leszámítva. Nem azért irogatott másnak mert tőlem valamit nem kap meg, ebben biztos vagyok.


2015. jún. 10. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha megmondta nyiltan higy neki csak te kellessz akkor miert problemazol?

Bizalom nelkul nem er semmit az egesz, artatlan flortoles volt szerintem ennyit meg elnezhetsz.

18/L

2015. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem olyan ártalmatlan flörtölés, hogy "szia cica, szép a szemed" hanem elég intim dolgok...
2015. jún. 10. 16:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő viszont féltékenykedik, ha fiú ismerősömmel beszélgetek...
2015. jún. 10. 16:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Az önmagában még szerintem megbocsátható lenne, hogy neten flörtölget- de az indoka nem.


4 hónap után bepánikol, hogy komoly kapcsolat, stb. Őszintén szólva én sem tudnék bízni benne ezek után- ha kalandokra vágyik, és nem érzi magát késznek véglegesen lekötni, akkor vagy szakít veled (amint azt érzi, már várod a lánykérést), vagy melletted próbálja meg titokban ezt kiélni. Ez a "rájött, hogy senki nem ér annyit, hogy kockáztassa" duma elég sablon, én is hallottam már párszor. Általában a gyanú elaltatására próbálják használni, komolyan nem gondolják.


Engem igenis aggasztana, hogy 4 hónap után úgy érzi, neki ilyet kell csinálnia. Itt szerintem nem az a helyzet, hogy te a kapcsolatban nem adsz meg neki valamit, hanem ténylegesen nem kapcsolatra vágyik- mint ahogyan ezt burkoltan közölte is veled. És én emiatt nem bíznék benne.


Beszéljétek át, mennyire komoly ez a kalandozás utáni vágya. Oszd meg vele az aggályaid. Hátha megoldható. De még fiatalok vagytok és a kapcsolat maga is rövid. Ilyenkor úgy érzem, nem lenne szabad erőltetni, ha nem tökéletes minden.

2015. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kb leírtad, ahogy én is gondolom a dolgot. Csak mellette meg minden másban olyan nyitott és őszinte velem, meg én is vele, amilyen nekem még sosem volt egy kapcsolatban, pláne nem 4 hónap után.


A lánykérést nem erőltetem, csak volt szó arról ki mit tervez a jövőt illetően. Ő pl. jobban szeretne gyereket mint én, szóval mondhatni azt ő erőlteti jobban.

2015. jún. 10. 16:22
 6/10 A kérdező kommentje:

A kalandozásról még annyit mondott, hogy tudja hogy hülye volt és én nem ezt érdemlem és igyekszik jóvá tenni és aztán döntsem el, hogy kidobom-e, de hogy én érek neki annyit, hogy ezt elnyomja magában.


Azóta egyébként úgy érzem tényleg nagyon küzd, hogy egy rossz szavam ne lehessen rá, csak kérdés, hogy ezt csak azért csinalja, hogy elaltassa a gyanút vagy hogy tényleg megbocsássak nekim

2015. jún. 10. 16:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha küzdenie kell ez a késztetés ellen, az már régen rossz. Mármint, ez ideig-óráig működhet, de idővel belefárad az ember, és akkor mi végre volt ez a nagy szenvedés, ha utána úgyis ugyanaz a vége?


Gondolom nyitott kapcsolatban nem lennél benne, innentől kezdve tényleg te döntöd el, hogy meg tudsz-e benne bízni (és ha esetleg valami történik, azt meg tudod-e bocsátani, mondván, mégiscsak téged szeret és hozzád megy haza, veled tervezi az életét, stb), vagy sem.

2015. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:

átok egy kis ellentmondást...

"de rájött, hogy ez hülyeség, mert senki nem ér annyit," -

"Nem azért irogatott másnak" - akkor talán mégsem arra jött rá.

2015. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hanem?


Amikor kidobtam ő jött vissza megbeszélni.

2015. jún. 10. 21:55
 10/10 omba ***** válasza:

Ja, nem értettem: először flörtölgetett, kidobtad, és utána mondta, hogy nem ér annyit... hát az jobb egy fokkal.


én 59 F-ként csak felvontam az szemöldökömet erre: " én érek neki annyit, hogy ezt elnyomja magában. " - ha az ember szerelmes, akkor nincs mit elnyomni magában.

2015. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!