Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal elég keveset veszekedünk, de olyankor robban...

Szóval most pl. azon, h gyakorlatilag az egész nyaramat betervezte, hogy Őt ide hívták- oda hívták- mindenkinek ígért mindent, viszont a közös nyaralás KETTESBEN szóba sem jött. Ezen akadtam ki, mert nekem nincs annyi szabadságom, h mindenhova elmenjek, és azt a hetemet szerettem volna vele eltölteni, úgy hogy nincs ott senki más. Mondtam is Neki... Viszont neki annyi jött le az egészből, hogy én féltékeny vagyok mert Őt ennyi helyre hívták. Szerintetek ez normális? :D Aztán persze ilyenkor bonyolódik még jobban, jönnek fel a sérelmeket amiket nem beszélünk meg stb. Mit tegyek? Nagyon szeretem, de nem bírom, h semmit nem kehet neki elmagyarázni mert vagy teljesen félreérti vagy azt hozza ki az egészből, h én vagyok a k..csog és nekem van lelkiismeret furdalásom. Tanácsokat kérlek! ne azt, h szakítsak, mert ha van rá megoldás akkor szeretném megoldani!


2015. jún. 10. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az adott probléma piti dolog, de sokkal több minden van a háttérben. "Aztán persze ilyenkor bonyolódik még jobban, jönnek fel a sérelmeket amiket nem beszélünk meg stb" Ez az, amit nem szabad hagyni. Ha probléma, hozza fel idejében, ne utólag vágja a fejedhez. És viszont. Ezeket meg kell beszélni, ha felmerültek - ha pedig nem merülnek fel, később se legyen fegyver senki kezében.

Ha ezt sikerült letisztázni, utána jöhet bármi más.

Gondolom te sem abban a stílusban közölted a veszekedés hevében, amit szeretnél. :) Esetleg kössetek kompromisszumot: mondd el, hogy kevés a szabid, ne egy hétre, hanem 3-4 napra menjetek együtt valahova. Mindenképp kérdezd meg, hogy ő mikor lesz szabad, hogy ne azt érezze, hogy lekorlátozod (hacsak nincs valami, ami miatt neked fix a szabid). A maradék időben mehetsz vele, vagy te is találkozhatsz a barátaiddal, ha külön akar lenni. Így kecske is, káposzta is működik. :)

2015. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valójában nem érti félre,szándékosan próbál manipulálni,hogy rosszul érezd magad és te engedj az éppen aktuális helyzetben.
2015. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez miért lenne jó Neki? Egyszerűen nem akarja megérteni amit mondok, mindig valami egészen mást kreál a dolgokból...
2015. jún. 10. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert irányítani, befolyásolni akar téged. Vannak emberek, akik ezzel akarják kompenzálni saját magukat vagy csak szimplán jól érzik ettől magukat.
2015. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

TE nagyon szereted, ő meg nem.


"és azt a hetemet szerettem volna vele eltölteni, úgy hogy nincs ott senki más. Mondtam is Neki... Viszont neki annyi jött le az egészből, hogy én féltékeny vagyok "

1: az igényed teljesen jogos, ha már "pár" vagytok

2: abból, hogy te egy hetet vele szeretnél lenni semmi logika alapján nem következik, hogy a többi programját irigyled.


Ebből fakadóan, vagy hülye vagy szemét.


Nem zudod megoldani a problémát, mert a probléma ő maga.

2015. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!