Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nem fogadja el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem fogadja el hogy az egyik volt szerelmem nagyon jó barátom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Arra kért válasszak közöttük, szakítsam meg ezzel a fiúval a kapcsolatot, vagy ő fog lelépni. Pedig tényleg csak barátság van közöttünk, évekkel ezelőtt voltam szerelmes ebbe a fiúba, aki egyébként nem viszonozta az érzelmeim ezért nem is voltunk együtt soha. Csak később kezdtünk el barátkozni. A páromat mondjuk pont emiatt zavarja, szte emiatt lesz majd közöttünk valami mert anno nem volt. De biztos hogy nem lesz semmi mert csak baráti szeretet van közöttünk, nagyon fontos nekem, de már nem úgy nézek rá mint férfira. Nem akarom őt elveszíteni, közel áll hozzám és az életem fontos része. A páromat meg szerelemmel szeretem. Viszont nem enged ebből, mindenképp azt akarja ne találkozzak ezzel a barátommal. Nem tudom hogyan választhatnék, képtelen vagyok rá. Ti mit tennétek?

2015. jún. 10. 18:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem a pasiddal szakíts, ha egyszerűen képtelen felfogni, hogy őt szereted, a másik srác pedig csak haver és barát.

Ha már ebből problémázik, akkor következőleg az lesz majd, hogy féltékenységi jelentet fog rendezni, mert beszéltél egy srác haveroddal.


Most komolyan, ennyire nem lehet valaki éretlen, hogy nem fogja fel, hogy te vele vagy, őt szereted, más férfi számodra nem létezik. Erre ő meg hisztizik.

Ha nem érti meg szép szóból, akkor dobd a pasidat és keress valaki olyat, aki nem problémázik, ha srác haverjaid vannak.

2015. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Először is gondold magadban végig őszintén, nem hazudva meg nagy szavakkal érvelve, hogy te , valóban el tudnád ezt fogadni és nem zavarna e téged ha a barátod a volt szerelmével társalogna beszélgetne és ő lenne a legjobb baráti-nője.
2015. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%
Nalam ugyanez jatszodott le. 2 evig volt szerelmes egy srac abba a csajba, akivel en jartam, kapcsolatunk alatt kozelebb ferkozott hozza eloszor csak baratok volt majd az exem beleszeretett ebbe a sracba , nincs ferfi es no kozott baratsag ez sehova nem vezet
2015. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
32%

Ilyen háttérrel ez a barátság hajszálon egyensúlyozik. Megmondom őszintén, nem maradnék meg olyan ember mellett, akinek nem lennék fontosabb, mint a volt szerelme. Akárhogy is tekint rá. Szerintem ezt a párodtól sem várhatod el, ezt a felállást nem mindenki tudja elfogadni.

Ha neked annyira fontos a volt szerelmed, akkor keress olyan párt, aki ki tud békülni a helyzettel.

2015. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 omba ***** válasza:
0%

'A páromat meg szerelemmel szeretem." - avagy a pasid?

Van egy kis önértékelési zavara, ezt kompenzálná agresszióval.

Abba még bele se gondolt a kis nyomi, hogy tán még velem is összejöhetsz.... aki zsarolni akarja az embert - bármivel, az nem a "jófiú"

Most leépíted a srácot... erre úgy fogja érezni, hogy ezentúl szabályozhatja az életedet.

Nem egy nagy perspektíva sok iylet láttam.

2015. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóakhoz.

Teljesen megértem a barátodat.Ha tényleg szerelemmel szereted,akkor nem kérdés mit kell tenned.

F40+

2015. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
N
2015. jún. 10. 19:50
 8/25 omba ***** válasza:
Ha meg a pasid szeretne, eszébe nem jutna ilyen választás elé állítani.
2015. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%

Nekem a szerelmem egyben a legjobb barátom is. Máshogy nem működik hosszútávon. Ha a volt szerelme lenne a legjobb barátja, akkor engem nem szeretne igazán.

De ezt magamról is tudom: ha a volt szerelmem jobb barátom lenne, mint a jelenlegi, akkor a jelenlegibe nem volnék igazán szerelmes, innentől felesleges lenne erőltetni a kapcsolatot.

2015. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
41%

A barátodnak van igaza, és elég szomorú egy valóban szerelmen alapuló kapcsolatnál, hogy ezt kérnie kell, és nem tiszteled meg magadtól azzal, hogy ezt a barátságot leépíted.

Gondolj bele fordítva, biztos, hogy kételyek merülnének fel benned is, akár tolerálnád a dolgot, akár nem.

23N

2015. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!