Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítottok, a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottok, a férfiak mindig túl büszkék, hogy újra jelentkzzenek, kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 19:30
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Én ha szakítok, akkor okkal teszem, nem pillanatnyi hisztiből. Így ez a döntés végleges, nem olyan dolog, ami két nap múlva sehol nincs. De ez én vagyok, egy a sokból.
2015. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem. A pasik nem büszkék, a nők büszkébbek. A pasik mindig újra jelentkeznek, a valódi nők sosem, főleg ha szemétdolgot tett a fazon velük. Míg egy pasi pár hónap és simán jelentkezik addig míg egy fazon eléri, hogy a nő ujra szóba álljon vele-az évek..
2015. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a felmelegített káposztát. Ez nem büszkeség. ami véget ért az véget ért. Én nem vagyok nő, aki csak dobálózik meg vagdalkozik a szavakkal, majd 2 perc után megbánja és vissza akarja szívni.
2015. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár én szakítottam, akár a másik velem, egyik esetben sem akarnám újrakezdeni. Nem véletlenül lett vége. Ha én döntöttem így, annak oka volt, és nyilván nem keresem itána a nőt. Ha meg velem szakítottak, akkor tiszteletben tartom a másik döntését, azért nem keresem.
2015. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a nők büszkébbek? hát erről sokat tudnék mesélni.......hogy nem pont így van.Egy igazi férfi sosem veszi újra az eldobott lapot :D a nők meg burkoltan képesek újra közeledbe férkőzni,trükközve,csalva,sunyi először,mintha nem is.... majd legvégül kivetkőzve maradék önmagukból már nyíltan vállalva,ordítva.
2015. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha igazán szerelmesek, akkor szerintem nem a büszkeség dominál. Én a szerelmes férfiaknál mindig azt látom, hogy számukra nincs határ, ha igazán akarnak egy nőt, és látnak még némi esélyt.

23N

2015. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én exem jelentkezett már másnap, de nem azért, hogy újrakezdjük, hanem, hogy maradjunk barátok, mert békében váltunk el és mindkettőnk szeretné a barátságot mert maga a kapcsolat is olyan volt mint egy barátság extrákkal..
2015. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát kettes én nem tudom te hol élsz de nagyon nem ezt tapasztaltam! Nem jelentkeztem újra a szakítás után ,nem is írtam neki, egyikőnk sem hitt a kapcsolat utáni barátságban szóval békésen elváltunk. Nem büszkeségből nem kezdeményeztem hanem mert beláttam ,hogy jó döntés volt a szakítás
2015. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pff ennyi tesztkszterontól dagadt àllszent férfit egy helyen,csöpög a büszkeségtôl a vàlaszok nagyrésze...persze kérdezô sosem ismernék be...kàr kérdezni is!
2015. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!