Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes megváltozni? Fiúk/Férfia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes megváltozni? Fiúk/Férfiak, de akár nők is megválaszolhatnák.23L

Figyelt kérdés

Na szóval. Kölcsönösen tetszünk egymásnak egy sráccal. Minden rendben is lenne, mert tényleg nagyon jó természete van, nagyon céltudatos ember a munkáját illetőleg, meg úgy alapjában véve minden téren is segítőkész, odaadó, aranyos, kedves, szóval csak dicsérni tudom.


Többször mondták nekem, hogy álszent, megjátssza magát előttem, de velem más volt, így nem foglalkoztam ezzel, bár attól még láttam a fától az erdőt. Viszont olyan emberek is próbálták befeketíteni, akik irigyek rá. Egy idő után mindenkit kiismerünk. Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, senki sem tökéletes. Ettől függetlenül szeretem, bár még nem vagyunk együtt. Tehát nem vakított el a szerelem, nagyon is tisztában vagyok vele, hogy vannak 'dolgai'...


Arról lenne szó, hogy kissé csapodár... Ha fizikailag nem is, de szeret, legalábbis az előző barátnője mellett mással flörtölt, méghozzá elég intenzíven. (pl. velem, állítólag mással nem csinálta...) Mindezt persze titokban. Az exe mai napig nem tud a dolgairól. Igazából túl barátságos, túl közvetlen volt velem is...


Nagyon kis odaadó, meg tényleg, tudnám fényezni, de ott van bennem az, mi van ha velem is ezt csinálná? Egy ilyen férfi képes megváltozni?


Én tényleg nagyon szeretnék vele lenni, de belepusztulnék, ha hűtlen lenne hozzám.


Számomra a bizalom és a hűség alapvető dolgok. Ezek nélkül nem működik egy párkapcsolat. Nem vagyok féltékeny típus, nem hisztizem, de ezen dolgok ismeretében ott van bennem a: 'mi van ha mégis velem is ezt csinálná?' :/


Az igazság, hogy mindig mindent ki tudott dumálni, és tartok tőle, hogy mivel ilyen profi kidumálásban, koppannék és észre sem venném... Persze sarokba tudom szorítani, de én ilyesmivel nem akarok foglalkozni, sem pedig bármin is görcsölni...


De szeretem...:( Egy esélyt mindenki megérdemel, de én nagyon hűséges és megbízható embernek tartom magam, másra rá se nézek. Mondjuk ha ő csak megnézné a csajokat, azzal semmi gond nem is lenne, de mi van, ha nemcsak nézegetné őket, hanem kikezdene velük vagy valami?


Most nem egy szexmániás pasit kell elképzelni. Nem csalta meg az exét, csak próbálgatta a szárnyait, túl lépett határokat, de semmi testiség nem volt. Elcseveg erről, arról...


Meg tud az ilyen férfi változni? Nem akarom eldobni. :(


Olyan dilemmában vagyok, hogy az nem igaz.

Nem akarok általánosítani, de ott vannak a tények is...


Viszont nem volt még csók se senkivel, nem szexszelt össze-vissza meg ilyenek.


Adjon valaki tanácsot!!!! :(


2015. jún. 10. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Meg kell próbálni adni kell egy esélyt.
2015. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy már nagyon benne vagy. :( Így már keserves lemondani róla, mert úgy tűnik nagyon vonzódsz hozzá, és gyötrődsz miatta.

Van akit nagyon komoly törések sem változtatnak meg, van akinek meg semmiségektől benő a feje lágya. Ezt így nehéz megítélni. Ha te ebbe belemész, nagy eséllyel melletted is ezt csinálja majd. Te nem tudod megváltoztatni. Melléd olyan társ való, akinek ugyanaz az értékrendje mint neked. Most mással elképzelni azért lehet nehéz, mert innen lehetetlennek tűnhet mást szeretni.


Ha neked a hűség alap, akkor egy nyílt, egyenes személy a te embered.

Ismerek ilyen kidumálós embereket, soha nem lehet megfogni, mindent tagad, a házassága kuka, másokkal kavar, és egy folyamatos hazugságvilágot épít maga körül. Ha lebukik agresszív, ingerült, mert felfedték a kilétét. Ha láttad a Kaméleon c. filmet tudod kb. miről beszélek.

2015. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt már kiírtad egyszer.
2015. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Nagyon szépen köszönöm, hogy így kifejtetted. :)
2015. jún. 10. 23:17
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs garancia semmire. arra se, hogy egy addig hűséges fiú veled is az lesz. nincs jó tanács. ha nagyon vágysz rá, adj neki esélyt. ha elkezd kamuzni, állj tovább, akkor is ha fájdalmas
2015. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: Igazán nincsmit. :) Nem látok bele a helyzetedbe, de szerintem nagyon tisztán látod a dolgokat, és a megérzéseid nem alaptalanok. Én azt látom, hogy a lényeg általában nem változik az embereknél, csak az aki mellette van, sokat benyel neki, és megbocsájtja a a dolgait.

A te értékrended a hűséget illetően szöges ellentéte az övének. Bár azt lehetne mondani, hogy ő is erre jut, de a jelekből nem utal erre semmi, sőt. Látszik, hogy próbálod védeni, meg magadat is meggyőzni arról, hogy mit miért csinál - hátha te látod rosszul. Te egyenes vagy, nem vádolhat senki semmi kétséges dologgal. Most hiába mondanám hogy keress mást, tudom hogy ilyenkor ez nem segít. Viszont azt tapasztaltam, hogy miután sikerül továbblépni (nem új kapcsolatba, hanem elengedni az illetőt), akkor egyre inkább kezd lehetséges lenni, hogy mással működni fog, sőt, mással fog igazán. Ez még most kizárt. Viszont azt is tudom már, hogy egy kínlódás olyannal élni, akivel nincs meg az egy hullámhossz alapdolgokban. Akkor inkább egyedül.


Ha gondolod és neked segítség, írj nyugodtan privátot, ha kifejted szívesen válaszolok. :)

2015. jún. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!